Cuma , Şubat 15 2019
Anasayfa / Ek İş Ek Gelir / Acil Ek İş Yapmak İstiyorum

Acil Ek İş Yapmak İstiyorumAcil Para Kazandıracak Ek İşler

Özellikle öğrenciler ve ev hanımları ek işler yaparak bütçelerine katkı sağlamak istiyorlar. Öğrenciler okullarından, ev hanımları ise ev işlerinden kalan vakti para kazanarak değerlendirme yönüne gidiyorlar. Ailenin geliri ancak ailenin temel ihtiyaçlarını karşılayacak kadar olunca ev hanımları kendi özel ihtiyaçlarını da karşılamak için ek işler aramaya başlıyorlar. Anne babasının maddi durumu pek iyi olmayan öğrenciler de geçimlerini sağlamak için hem okuyup hem de çalışmak zorunda kalıyorlar.

evden para kazanmakPara Kazandıran Ek İş İmkanları ve Para Kazanma Yolları İçin Tıklayınız...

Bunların dışında çalışan ancak çalıştığının karşılığında aldığı para ile geçinemeyen kişiler de ek gelir elde etme yoluna gidiyorlar. Ancak bu kişiler gün boyu zaten yoruldukları için elde edecekleri ek gelirler onları fazla yormayarak kazanılacak tarzda olmalıdır. Bu yüzden internet üzerinden yapılabilen işler tercih edilebilir. İnternet üzerinden satış yaptıran firmalarla iletişime geçerek internette size verilen ürünleri satabilirsiniz. Bu yöntem ile hem sattığınız üründen size düşen parayı alacak hem de satış yaptığınız ürün sayısına göre de prim kazanabileceksiniz.

Ev hanımları için ise pek çok ek gelir imkânı mevcut. Bunlardan en yaygın olanı ise çeşitli kozmetik ya da ev gereçleri firmalarının satışını yapmaktır. Özellikle geniş bir çevreye sahip hanımlar için bu satış yöntemi çok uygun olacaktır. Satacağınız ürünler üzerinden size %33 gibi bir kar kalacaktır. Bu satış yönteminde de sattığınız ürün belli bir sayıyı aşınca prim de alabileceksiniz.

Ev hanımları, öğrenciler ve diğer tüm ek gelir elde etmek isteyen kişiler internet üzerinden çeşitli konulardaki anketleri doldurarak para kazanabilirler. Özellikle öğrencilere anket yapma ya da tanıtım gibi işler için çok ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tarz işler de yarım gün çalışarak öğrenciler günlüğü 20 – 25 TL arasında kazanç elde edebilirler.
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

Evde Doğal Kozmetik Ürünleri Yapıp Satmak

Neden Doğal Kozmetik Ürünleri Kozmetik ürünleri cildimizle direkt temas sağlayan ürünler olduğu için içlerinde ne …

3 Yorumlar

  1. Her türlü paketleme işi yapabiliriz. 5 kişiyiz sultangazide ikamet ediyoruz. Acil iş istiyoruz. Yardımcı olursanız seviniriz.

  2. bandırmada ıkamet edıyorum evde ek ıse ıhtıyacım var tgamez@hotmail.com

  3. hatay da şoklanmış künefe üretimi yapıyoruz TÜRKİYE geneli bayilik verilecektir detaylı bilgi için 5320607336
    ALİ OYALI HAZIR GIDA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir