Atom Tost, franchise veriyor

ATOM Tost, 2002’den bu yana faaliyet gösteriyor. Hızlı büyümesiyle dikkat çeken şirket 2005’te franchise vermeye başladı. Firmanın şu anda 16 şubesi bulunuyor. Bunların 15’i franchising sistemiyle açılmış. Firma franchising sistemiyle yeni şubeler açmaya devam ediyor. Yeni açılacak şubeler için Türkiye genelinden gelecek tüm talepler değerlendirilecek. AVM ya da şehir merkezlerindeki işlek caddelerde şubeler açılması planlanıyor.Firmanın franchise giriş bedeli 15 bin euro. Ortalama işletme sermayesi ise 150 bin TL. Reklam katılım payı yok. Sürekli franchise ödemesi olarak aylık cirodan yüzde 5 pay alınıyor. Atom Tost’un franchise adaylarının girişimci bir ruha sahip olmaları ve yeterli kişisel ve finansal yeterliliğe sahip olması bekleniyor.

Bir Atom Tost şubesi için AVM’lerde 30 metrekarelik bir yer gerekiyor. Caddelerde ise yaya trafiğinin yoğun, banka ve işyerlerinin çok olduğu köşe başı mağazalar tercih ediliyor.

Atom Tost’ta tost içindeki ürünlerin neler olabileceğini müşterilerin belirlediği “kendi tostunu kendin yarat” konsepti var. Tostun içeriği müşteri tarafından teşhir ünitesinde sergilenen malzemeler arasından belirleniyor.

Telefon: 0216 495 78 30 E-posta: info@atomtost.com

üye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir