Biota franchising sistemiyle mağazalar açacak

BIOTA

Dünya pazarlarına açıldı

Biota 59 Elements, yurtiçinde ve dışında franchising sistemiyle mağazalar açacak. Yurtdışmda katıldığı fuarlarda özellikle Körfez ülkeleri, İran, Azerbaycan ve Hindistan’dan mağaza talepleri alan şirket, şimdi bunları değerlendiriyor.

Biota, mağaza ya da kiosk konseptinde girişimcilere anahtar teslim bir işyeri kuruyor. Kiosk tahmini maliyetleri 20-30 bin TL, mağaza maliyetleri ise metrekaresine göre 50-80 bin TL arasında değişebiliyor. Mağazalarda cilt bakım, vitaminler ve sporcu-diyet ürünleri bir arada sunuluyor. Üretici Biota Laboratuvarları’nın 10 markası ve 400’ü aşan inovatif ürünü bulunuyor.En güçlü yanlarının inovasyon, Ar-Ge yatırımları ve yüzde 100 bitkisel bazlı üretim olduğunu belirten Biota Laboratuvarları Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Dündar, “Ar-Ge merkezimizde devrim niteliğinde ürünler geliştiriyoruz. Bundan 10 yıl önce Türkiye sınırlarını aştık ve marka-laşma sürecine girdik. Bugün dünya markası olma yönünde hızla ilerliyoruz” diyor.

Cihat DÜNDAR / Biota Yönetim Kurulu Başkanı
“Bitkilerin gücüne inanıyoruz”

Biota, inovasyonu geleceğinin ve gelişiminin kaynağı olarak görüyor. Ar-Ge merkezimizde devrim niteliğinde ürünler geliştiriyoruz. Farkımız ürünlerimizin bitkisel olması. İnsan doğal bir varlıktır ve biz bitkilerin iyileştirici gücüne inanıyoruz. Bugün Biota ürünlerinde 250’nin üzerinde farklı çeşitte bitki kullanıyoruz. Dünyada ürünlerinde en fazla bitki kullanan dermokozmetik şirketiyiz. Bitkilerden gelen mucizeye inanıyoruz. Örneğin Rize’de Yeşil Vadi’de yetişen Anzer kekiğinin dünyada benzeri yok. Biz bu bitkiyi anti-aging ürünlerimizde, ekstrelerde kullanıyoruz. Sürekli araştırma ile kimsenin yapmadığını yapıyoruz.

Telefon: 0216 643 00 00
E-posta:inf o@biotalab.com
Web: biotalab.com

üye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir