Anasayfa / Bayilik ve Franchising / Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar

Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar
Çiğ Köfte Bayiliği Veren Şirketler

Çiğköfte sektörü son yılların en hızlı büyüyen sektörü haline geldi. Çiğköfte sektörüne yatırım yapanlar kazanıyor. Çiğköfte üretimi yapan firmalar bayilik ağı oluşturmakta büyük bir yarış içindeler. Bayilik alarak çiğköfte dükkanı açan girişimcilerde hallerinden oldukça memnunlar.

Çiğköfte dükkanı açmak için 10 bin tl yeterlidir. Dükkan seçimi için işlek caddelere bir dünya kira ödemenize gerek yok ara caddelerde de gayet iyi bir şekilde satış yapabilirsiniz. Bayilik için franchise giriş bedelini birçok firma talep etmemektedir. Sizlere sadece kiralayacağınız dükkanın kirası ve içine masa sandalye dolap sermayesi gerekecektir.

Modern tesislerinde el değmeden markalı etsiz çiğköfte üreten şirketlerin sayısı 30’u, pazarın yıllık hacmi ise 600 milyon TL’yi aştı.

ETSİZ çiğköfte sloganıyla yola çıkan girişimciler, son 5 yılda muazzam bir hızla büyüyerek 600 milyon TL’lik pazar yarattılar. Bu kayıtlı rakam. Aslında rakamın çok daha yukarılarda olduğunu söyleyebiliriz. Son yıllarda çok sayıda girişimci bu ürünü restoran köşelerinden çıkarıp başlı başına birer marka haline getirdiler. Büyük tesisler kurarak çiğköfteyi fast food sektöründe önemli bir alternatife dönüştürdüler.

Hemen hepsi gıda mühendisleri denetiminde, malzemenin yoğurulmasından servise hazır hale getirilmesine kadar el değmeden üretim yapıyor. Halen çoğu İstanbul merkezli 30 civarında tescilli çiğköfte markamız bulunuyor.

Özetle birkaç cesur girişimcinin çabalarıyla ortaya çıkan etsiz çiğköfte serüveni tüm Türkiye’yi sarmış dununda. Hatta bazıları Avrupa ülkelerinde, ABD’de bile şubeler açıyor. Sadece kendileri değil bayilik veya franclıising sistemiyle girişimcilere de bu işe yatırım yapma fırsatı sunuyorlar…İşte çiğköfte pazarında faaliyet gösteren markaların bayilik ve franchise şartları

Arsamiea Çiğköfte Bayilik Veriyor

Adıyaman Çiğ Köftecisi Bayilik Veriyor

HLM Çiğköfte Bayilik Veriyor

Kral çiğköfte bayilik veriyor

Ziyafet Çiğ Köfte Franchising Veriyor

Taksim Çiğköfte Bayilik Veriyor

Kahta Çiğköfte Franchise Veriyor

Cesa Çiğköfte Bayilik Veriyor

Battalbey Çiğköfte Bayilik Veriyor

Kalita Çiğköfte Bayilik Veriyor

Çiğköfte Matik Bayilik Veriyor

Tadımca Çiğ Köfte Bayilik Veriyor

Diyar Çiğköfte Bayilik

Çiğ Köftem 2012′de 65 Adet Franchising Vermeyi Planlıyor

Çiğköftemiss Ücretsiz Bayilik Fırsatı

Lezizhan Çiğköfte Ücretsiz Bayilik

Komagene Yeni Bayilikler Veriyor

Yesa Çiğköfte Ücretsiz Bayilik

Çiğ Köfteci Ömer Usta Bayilik Şartları

Tatlıses Çiğköfte Franchise Vermeye Devam Ediyor

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta Bayilik Veriyor

Köftedokya Çigköfte Bayiliği Veriyor

Obur Çiğ Köfte Bayilik Veriyor

Adıyamanlı Çiğköfteci Alim Usta Bayilik Veriyor

22 Yorumlar

 1. Merhabalar…
  Acaba kaç, “ÇİĞ KÖFTE” firması var diye arama yaparken buraya kadar geldim.
  Kendimde 2 yıldır bu sektörde devam ediyorum.
  Burada birşeyler yazmak istememim sebepleri şunlardır.
  -FİRMA ne kadar kaliteli olursa olsun, eğer bayilik alan kişi TEMİZ ve VURDUMDUYMAZ bir şekilde çalışıyorsa “O” firmanın kaybı olur.
  -Burada FİRMALAR senin çalışmana, titizliğine değil, KAÇ KİLO sattığına bakar. (bazı kurumsal firmalar hariç)
  -Artık şurası kesindir ki! TÜRKİYE’de 400 den fazla ÇİĞ KÖFTE firmaları vardır ve bu firmaların %98 zi hep, MEŞHUR-ADIYAMAN-HAKİKİ-ÖZ- ve bilmem ne USTA diye firmalar artık görüntü kirliliğinden geçilmiyor ve her yere açılan çiğ köfteciler sıkmaya başladı. (müşterilerimin söylemi) ve haklıda.
  -Bu Sebepler yüzdendir ki! 5 yıla varmaz bu sektör yavaş yavaş biter.
  -Firma 2015 yılında ticaret hayatına başlamış ama ismi MEŞHUR diye başlıyor. 1.nci GELENEKSEL nar festivali örneğinde olduğu gibi.
  -Sonra bayii işyerini bir hışımla açacak ve 3-4 ay demeden nasıl devretsem diye düşünmeye başlayacak. (DEVREN ilanlarına bakınız)
  -Benim acizane fikrim. Firmanızı ince eleyip sık dokuduktan sonra bayilik alın. Firmalar içinse, her talep edene bayilik verirken, yangından mal kaçırır gibi, bayilik vermeyin. Eğer bu sektörün uzun soluklu olmasını istiyorsanız. Yok, anlık ve günlük çalışacaksanız keyfiniz bilir diyorum ve son olarak, artık, MEŞHUR ve bilmem ne USTA isimleri kabak tadı verdi. KOPYALA-YAPIŞTIR değilde, fikir üretin.
  Herkese selam ve sevgilerimi sunarım.

 2. çiğ köfte bayilik

  sektör gittikce büyüyor iş kurarken marka kadar lokasyonda önemli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir