Dore’nin Pielor Şampuanı İle Saçlarınız Işıldasın

Saçlarınızın sağlıkla ışıldaması için sizlere pielor şampuan serisinden bahseceğim. Dore sizleri düşünmeye devam ediyor ve ürünlerinde sağlığı ön plana çıkararak çalışmalarını sürdürüyor. Saç bakımı, saç sağlığı, ve saç ile ilgili şikayetlerin ardı arkası kesilmez. Birçok firmada bu sorunlara çözümler bulmak için yoğun bir şekilde çalışırlar. Dore saçlarınız için Pielor şampuanı sizlere tavsiye ediyor.

Pielor Şampuan – Pürüzsüz Yumuşaklık

Saçlarınızın nem dengesini koruyarak, derinlemesine besler ve güçlendirir.Pielor Şampuan – Hacimli & Güçlü

Bitki özleri sayesinde saç köklerine ve tellerine yoğun etki göstererek saçlarınızı derinlemesine besler ve ekstra hacim ve parlaklık verir.

Pielor Şampuan – Renk Koruması

Zenginleştirilmiş bitki özleri sayesinde, boya işleminden yıpranan ve kuruyan saçlarınızı derinlemesine besleyerek,onarır.

Pielor Şampuan – Mükemmel Bukleler

Zenginleştirilmiş bitki özleri sayesinde kıvırcık ve dalgalı saçları  yıpranmaya karşı korur ve elektriklenmeyi azaltarak pürüzsüzleştirir.

Pielor Şampuan – Kepeğe Karşı Etkili

Climbazole sayesinde kepek oluşumuna karşı etkilidir. Her yıkamadan sonra saçınıza ve saç derinize canlı ve sağlıklı görünüm kazandırır.

Pielor Şampuan – Saç Dökülmesi Önleyici

Aloe Vera sayesinde  saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur. Düzenli kullanıldığında zayıflayan saç köklerini besleyerek, yeniden canlılık ve hayat kazandırır.

üye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir