Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Ek İş İlanları, Ek İş İmkanları, Ek İş Fırsatları

Ek İş İlanları, Ek İş İmkanları, Ek İş Fırsatları
Ek iş yapmak için internetten ek iş ilanları araştıranlar için bizde sayfamızda sizlere bilgi vermeye çalışıyoruz. Ne kadar internetten ek iş imkanlarını araştırsanızda bu iş ilanlarını bulmak pek mümkün olmuyor. Ek iş arayanların beklentileri eve malzeme yollansın bende evde bu malzemeler ile ürünleri .yapayım ve ürün başı para kazanayım beklentisi var. Yanlış bir beklenti ürün başına evde iş yaptırmak isteyenler öncelikle bulunduğu bölgede ki evlere ve yakınlarına bu işleri yaptırırlar. Sizler ek iş yapmak için biraz saksıyı çalıştırın emek verin mücadele edin mutlaka kazanırsınız.

ek-is-ilanlari-ek-gelir-ilanlariSaksı derken alınmayın gerçekler bu, kafayı çalıştırmadan bu işler olmaz. Örneğin sosyal medya denen menet var öyle bir para kazanma potansiyeli varkı akıllara zarar. Bir facebook sayfası veya grubu oluşturup çeşitli kampanyalar, reklamlar, teşvikler ile sayfa takipçinizi 50 binler 100 binlere ulaştırabilirsiniz. 50 bin kişilik takipçiye ürün satışları reklam yayınları gibi birçok pazarlama stratejisi geliştirebilirsiniz.

Ek İş İlanları ile evine ek gelir sağlamak isteyen ev hanımları, işci, memur ve daha bir çok sektörden çalışan sayfamızda ilan bırakan firmalar ile iletişime geçebilir. Günümüz şartlarında ev geçimini sağlamak gerçekten zor bir hale gelmiştir. Ev kirası, okul masrafları, kredi kartı borcu derken işler iyice çıkmaza giriyor. Ay sonunu getirmek bile güçleşmiştir, özellikle ev hanımları evlerinin işlerini yaptıktan sonra evde ek iş olarak yapabileceği işler için yeterince vakti oluyor yada vakit yaratılıyor.

Ek iş ilanlarını bu konu başlığı altında mesaj yazarak yayınlayabilirsiniz. Tanıtımlarınızı yapabilir iletişim ve adres bilgilerinizi paylaşabilir iş yapmak isteyen okuyucularımıza ulaşmış olursunuz.

Firma ve kurum sahipleri konu altındaki yorum kısmından iş hakkında bilgi ve iletişim bilgilerini yazabilir. Ek iş ilanları için iş yapmak isteyen arkadaşlarda iletişim bilgilerini konu altındaki mesaj kısmına yazabilir.

151 Yorumlar

  1. İstanbul avrupa yakasında oturuyorum. Honda cbr 250r motorum var. Küçük yastan itibaren motosiklet kullanıyorum. Suan hali haIrda bi işim var ama gnde sadece sekiz saat çalıstığım için cok boş vaktim kalıyor. Bunuda ek iş yaparak değerlendirmek istiyorum. Taşıdığım şeyin ne olduğu farketmez. Evrak, ilaç, numune kumaş vs. Taşımacılığı yapabilirim. İstanbulun her yerine.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir