Cumartesi , Mart 23 2019
Anasayfa / Ek İş Ek Gelir / Ek İş Olarak Yapılabilecek İşler Hakkında Görüşlerinizi Belirtiniz

Ek İş Olarak Yapılabilecek İşler Hakkında Görüşlerinizi Belirtiniz

Günümüzde gelirlerimizin yetmediği anlar yaşamaktayız. Kimi zaman ödeyemediğim taksitlerimiz, faturalarımız gibi birçok ödemelerimizi ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Çare olarak başkalarında borç para talep ederek, bankalardan krediler ve kredi kartları kullanarak geçici çözümler bulmaktayız. Kimi zamanlar yüzüne dahi bakmayacağımız kişilerden maddi destekler beklemekteyiz. Geçici olarak bulduğunuz bu çözümlerin yerine farklı sektörlerde farklı iş dallarına atılabilirsiniz. Eğer işinizden memnun iseniz, geliriniz yeterli seviyede değilse veya ev hanımı, öğrenci iseniz ek gelir sağlayabilecek iş imkânlarını değerlendirmelisiniz.

ek-is-olarak-ne-yapabilirim

Ek iş Olarak Ne yapabilirim?

İnternet üzerinden yapacağınız araştırmalar neticesinde, gelirinize ek olarak yapabileceğiniz birçok iş imkânı bulunmaktadır. Ev de veya yerinde yapabileceğiniz iş imkânları arasında, evde mandal montajı işi, davetiye katlama, kına paketleme, nikâh şekeri yapma gibi, ek gelir imkânı sağlayan ve zahmetsiz işler bulunmaktadır. Bu gibi işleri veren firmaları internet üzerinden araştırarak, ulaşabilir ve kendinize iş isteyebilirsiniz.Bunların yanı sıra, sürekli olarak internet kullanıcı iseniz. İnternet üzerinden satış yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Ek iş olarak gördüğünüz işler sayesinde, sabit bir gelir elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra köşe yazarı, makale yazarı gibi birçok iş imkânlarına da ulaşabilirsiniz. Anket doldurarak para kazandıran firmalar ile görüşebilir ve çalışabilirsiniz. Mesai saatleri olmayan ek işler hakkında detaylı olarak araştırmalar yapabilir ve kendinize uygun olan işleri yapabilirsiniz. Çalıştığınız işlerin mesai saatleri uygun olması halinde, gece bekçiliği, güvenlik görevlisi veya apartman temizliği gibi farklı iş güçlerini de yapabilirsiniz. Genelde beden gücü ile yapılabilecek bu işlerin getirileri de işlerin yüküne göre değişmektedir.

Öğrencilerin ve ev hanımlarının ilk tercihleri olarak evde yapılabilen işler gelmektedir. Ev yemekleri yaparak satmak gibi el işi yaparak tuhafiyelere veya çevremizdekilere satmak gibi birçok iş çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca kargo – kurye olarak çalışabilir veya yarı zamanlı olarak restoranlarda veya kafeler de çalışabilirsiniz. Ailenize ve gelirinizi ek olarak kazançlarını artırarak, ihtiyaçlarınızı karşılamak adına bir adım daha atmış olursunuz. Ek iş yapma imkânlarının en güzel yanı da, nakit para ile çalışmaktır. Yaptığınız iş karşılığında sıcak para alarak ay içerisinde herhangi bir günü beklemeden emeğinizin karşılığını alabilirsiniz.
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

Evde Doğal Kozmetik Ürünleri Yapıp Satmak

Neden Doğal Kozmetik Ürünleri Kozmetik ürünleri cildimizle direkt temas sağlayan ürünler olduğu için içlerinde ne …

Bir yorum

  1. Yenibosna Evden Eve Nakliyat

    Bilgileri bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir