Pazar , Mart 24 2019
Anasayfa / Girişimcilik / Ev Hanımıydı Kendi İşini Kurdu

Ev Hanımıydı Kendi İşini Kurdu

20 yıldır organizasyon işinin içinde olan Besime Kireççi, mekandan catering’e, gelin buketinden aile toplantılarına kadar pek çok farklı alanda hizmet sunuyor.

Besime Organizasyon 20’inci yılını kutluyor

Besime Kireççi, Hatay’ın ilk organizasyon şirketlerinden olan BESİME ORGANİZASYON’un kurucusu 1997 yılında sanata olan merakı ve yetenekleri sayesinde kurduğu işinde bugün 20’inci yılını kutluyor.

İskenderun’da yaşayan ama Türkiye genelinde hizmet verdiğini söyleyen Besime Kireççi, “Amacım; insanları mutlu günlerinde yormamak, mutluluklarını daha da fazlalaştırmak, konuklarını iyi bir ev sahibi anlayışıyla kusursuz ağırlamak olmalıydı. Ancak bu anlayış toplumun o yıllardaki düşünce tarzıyla örtüşmüyordu. Şimdiyse; yılmadan, sayısız engellere rağmen bugün marka olmanın gururunu yaşıyorum” diyor.

ÖĞRENCİLERE EK İŞ

Şirket; açılış, düğün, nişan, sünnet, konser, sergi, toplantı, kongre, temel atma, fuar, kokteyl, kurumsal iftar yemekleri, lansman, festival, catering organizasyonları organize ediyor. Kalıcı elemanların yanı sıra bazen 100 kişilik de ek ekipleri bulunduğunu belirten Kireççi, şöyle devam ediyor: “Organizasyonlarda özellikle öğrenciler için ek gelir kaynağı yaratmış olmak, onların eğitimine bir nebze katkı sunmak, bana çok büyük bir haz yaşatıyor. Hizmet sektörü bir ekip işi.



Besime Organizasyor’un hizmetleri

BESİME MARE: 2014’ten itibaren bünyemize kattığımız deniz kenarındaki mekanda kır düğünleri düzenliyoruz. 3000 kişilik açık, 400 kişilik kapalı mekanımızdaki organizasyonların yanı sıra deniz kenarındaki iskelemizde gün batımı konseptli nikah töreni ve “Hoş geldiniz” kokteyli de yapıyoruz.

BESİME CATERİNG: Başta Hatay mutfağı olmak üzere; birbirinden güzel lezzetleri sunuyoruz. Aynı anda 3 bin kişiye hizmet verebildiğimiz bölgedeki en büyük alanı sunuyoruz.

ATELIER BESİME: Kurutulmuş çiçeklerin muhtelif objelerle zenginleştirilerek kişiye özgün tasarımların yapıldığı atölyemizde; geline el buketi, saç için çiçek tasarımları, damat yaka çiçeği hazırlıyoruz.

JARDEN DE NİNİ: Minik davetler, kız isteme, kına, nişan ve aile toplantılarını arzuya göre yemekli, kokteyl veya party şeklinde düzenliyoruz. Çukurova Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü mezunu olan kızım Nida Kireççi; Jardin de Nini markasıyla; Çeşme, Alaçatı ve İstanbul’da çok başarılı çalışmalar yaptı. Nida, Jardin de Nini’yi Besime Mare’ye taşıdı. 2018 bizim için yeniliklerin yılı olacak.

Besime Organizasyon

Arpaderesi Mahallesi, Besime Mare, Arsuz/Hatay, Türkiye

0326 613 19 18




İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

E-spor etkisindeki tekstilin büyüklüğü muazzam

Cosplay, tekstil perakendecileri başta olmak üzere pek çok üreticiyi etkisi altına almış durumda. Özelleştirilebilir kıyafetler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir