Evde Davetiye Katlama İşi Yapın

Günümüz hayat şartlarında geçinmek oldukça zor bir iş ve görev haline gelmiştir. Genellikle ailelerde bir kişi çalışır. Eve tek bir kişinin çalışması ile elde ettiği gelir girer, geçim sağlanmaya çalışılır. Ancak ay sonu genellikle hep sıkıntılı geçer, evdeki hesap çarşıya uymaz. Bu sebeple ailede 2 kişinin çalışması, ev ekonomisine önemli derecede katkı sağlar. Ancak bayanlar çeşitli sebepler ile dışarıda çalışma imkânı bulamadıklarından evde genellikle ev işi yaparak zamanlarını geçirirler.

Artık evde sadece davetiye katlayarak para kazanmak mümkün. Peki ya bu işe nasıl sahip olunur? Piyasada bu işi veren birçok firma bulunmaktadır. İnternet üzerinden araştırma yaptığınız takdirde karşınıza çıkacak firmamıza başvuru yaparak, size dönüş yapmasını beklemeniz yeterli. Davetiye malzemeleri firmalar tarafından evinize kadar getirilmektedir. Yaptığınız davetiye tasarımı sayısı kadar ücret verilmektedir. Davetiyelerin tasarımlarına ve özelliklerine göre fiyatlandırmalar firmamız tarafından belirlenmektedir. Sizler de yapılması planlanmış tasarımları, evinizde katlayarak para kazanma fırsatı yakalamaktasınız. Davetiye tasarlama işi oldukça kolay bir iştir. Alışma süreci de atlatıldıktan sonra, işleriniz daha da hızlanmakta ve gün içerisinde kazanacağınız para artmaktadır. Böylece hatırı sayılır bir ek gelir, hesabınıza yatmaktadır.Davetiyeler, insanların özel günlerini süslediği için, davetiyelere hatırı sayılır paralar yatırılmaktadır. Bu sebeple sizlerin yapacağı iş, özel günlere hizmet veren kıymetli tasarımları oluşturmak olduğu için, kazanacağınız paralar da sizleri tatmin edecektir. Evlere davetiye katlama işi veren firmamız, işinizi özenle ve iyi yaptığınız süre boyunca, size iş vermeye devam edecektir. Bu sayede ev ekonominize büyük katkı sağlama imkânınız sürekli bir hal alabilmektedir.

Davetiyeleri evde katlayarak kazanacağınız paralar ile aile ekonominize katkı sağlayacak ve daha iyi hayat şartlarında yaşama fırsatı bulacaksınız.

Piaff katalogtan ürün satarak ek gelir kazanmak için tıklayınız

Piamore Moda Elektronik Ticaret ve San. AŞ.

PİAFF NETWORKING

Adres : Beylikdüzü O.S.B. Bakır Ve Pirinçciler San. Sit.

Açelya Cad. No:17 Kat:3 Beylikdüzü / İstanbul

PK: 34560

Müşteri hizmetleri Telefon: 08503024312

Whatsapp Sipariş Hattı : (0543)4360560

Saha Satış Sorumlusu : (Mukaddes Yılmaz) 05493689000

Müşteri Hizmetleri: bilgi@piaffnetworking.com

Dilek ve Şikayetleriniz İçin: info@piaffnetworking.com

e-mail ve telefon adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz:

Hafta İçi:08:15-18:30

Evlere davetiye katlama işi veren firmalar ve evde ek iş yapmak isteyenler konu altından iletişim bilgilerini yazabilir.

üye

193 thoughts on “Evde Davetiye Katlama İşi Yapın

  1. Sancaktepe akpinarda oturuyorum evime ek is ariyorum paketleme iplik tejizleme yada tesbih isi olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir