Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Evde Dikiş Nakış İşi Yapmak

Evde Dikiş Nakış İşi Yapmak
Evde ek iş yapmak için alternatif işlerden biride dikiş nakış işi yapmaktır. Evde dikiş nakış işleri yaparak çocukların eğitim masraflarını karşılayan birçok ev hanımı bulunmaktadır. Evden çalışarak para kazanmak için birçok iş modeli vardır dikiş işi sadece bunlartan bir tanesidir. Sitemizin ek iş kategorisinden binlerce ek iş önerileri bulunmaktadır.

Evlere nakış işi veren firmalar

Evinizin rahatlığında iş yaparak aile bütçenize katkıka bulunmak istiyorsanız, bu yazımız size bir rehber olabilir. Evden ek iş yaparak, para kazanmak isteyen ev hanımları için iş seçeneklerinden biri de nakış işi.

evde-dikis-isiNakış işi çoğunlukla bayanlara yönelik bir iş. Her ne kadar zor bir iş olmamasına karşın, yeterli düzeyde beceri gerektiren bir iş. Daha önceleri dikiş, nakış işleriyle hiç uğraşmadıysanız, kendinizi yetiştirerek bu işin üstesinden gelebilirsiniz. Eğer bu işi daha hızlı ve profesyonel olarak yapmak isterseniz de, çevrenizdeki dikiş, nakış kurslarına gitmenizi öneririz.

Nasıl Başlarım?

Bu işten bir an önce para kazanmaya başlamak isterseniz, internet üzerinden evlere iş veren firmalar irtibata geçmelisiniz.Bu bazen zaman alabildiği için bunu sizin için kolaylaştırmak istiyoruz. Bu yazımıza iş yapmak istediğinize dair bir yorum bırakırsanız, evlere nakış işi verenler bunun sayesinde size ulaşabilirler. Yorum yaparken, nerede yaşadığınızı, deneyiminizin olup olmadığını, varsa nelerin olduğunu ve size ulaşabilecekleri herhangi bir iletişim adresinizi yazmayı unutmayınız. Şimdiden bol kazançlar dileriz..

93 Yorumlar

  1. Moda ve tekstil tasarımı 3.sınıf üniversite öğrencisiyim.Maddi desteğe istiyacım olduğundan evde nakış işi veya etiket tarzı işler yapmak istiyorum. Daha önce annem ile birlikte boncuk-pul dizme ve parça üzerine pul işleri aldık,yaptık. Bir süredir nakış öğreniyorum. Haftada 3 gün öğleden sonraları dersim olmadığından hem günümü değerlendirmek hem de para kazanmak,ailemin üzerindeki yükü azaltmak istiyorum.

  2. Merhabalar Pendikte oturuyorum el ve makina nakışı öğrt. Yaptım.şu an çalışmıyorum evde iş yapmak istiyorum

  3. Mrh.evde dikiş dilöek istiyorum uzun yıllar tekstilde çalıştım şimdi tek beşıma dikiş dikiyorumbir overlok bir de düz makinam var kaliteli ve temiz iş yapıyorum dönerseniz sevinirim

  4. ankara etimesgut tayım sanayi dikiş makinam var evde fason iş dikebilirim.05059771288

  5. Dikiş nakış kurslarına gittim bitirdim begelerim var bu işleri yapabiliyorum ve şiş ile bere eldiven hırka şapka çorap patik örüyorum vs yapabiliyorum işe ihtiyacım var .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir