Evde Kına Paketleme İşi Yapan Varmı?

Kına paketleme işi veren varmıdır

Evde iş yapmak için kendinize uygun bir iş arıyorsanız Evlere kına paketleme işi veren firmalar sayesinde sizde evde oturduğunuz yerden kına paketleyerek para kazanabilirsiniz. Ancak bunun için öncelikle Evde kına paketleme işi telefon numarası bulunmalı ve firma yetkilileri ile iletişime geçilmelidir.

Evlere kına paketleme işi veren firmalar genellikle bulundukları semtlerde ve tanıdıkları çevrelerine verirler. Bugün Türkiye’nin her ilinden internetten ek iş arayanlar var yapacaklarınızı sıralayalım.

1- Bulunduğunuz bölgedeki tekstil ve giyim firmalarını, mağazalarını, konfeksiyonları kapı kapı dolaşın sorun soruşturun kimse sizi yemez.
2- İnternetten kimse başka bir ili bırakın başka bir ilçeye bile ek iş göndermez.
3- Gözlemlerimde hemen hemen her ilçede incik boncuk, katlama, yapıştırma gibi evlere ek iş veren dükkanlar var. Biraz kafayı kaldırın etrafınıza bakın.

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?Evde kına paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız öncelikle bu işi öğrenmelisiniz. Bunun için bir kursa falan gitmenize gerek yok. Gerekli tüm malzemeler ve hazırlayacağınız paketlerin bir örneği firma yetkilileri tarafından size verilecektir. Sizde size belirtilen gramajlarda ve şekillerde kına paketlerini hazırlayarak yetkililere teslim edeceksiniz.

Evde Kına Paketleme İşinin Ücreti Ne Kadardır?

Evde kına paketleme işi verenler bu hizmet için size çok uygun fiyatlar sunuyorlar. Normal bir paketleme işinde her bir paket başına 10 kuruş gibi düşük ücretler alınırken kına paketleme işinde size çok daha fazla ücret ödeniyor. Çünkü yaptığınız iş daha çok zamanınızı alacak ve sizi daha fazla uğraştıracaktır. Evde kına paketleme işi ücreti sabit olmasa da ortalama bir ücret vermek gerekirse 50 kuruş ile 1 TL arasında değiştiği söylenebilir. Ancak bu rakamalar tamamen tahminidir. Bu nedenle kesin bir fiyat almak istiyorsanız firma personelleri ile iletişime geçmelisiniz.
Oturduğunuz yerden hiç yorulmadan günlük olarak para kazanmak isterseniz evde kına paketleme işine girebilirsiniz.

Ek iş ilanı vermek isteyen şirketler yazımızın mesaj kısmından iletişim bilgilerini paylaşabilirler. Yazımızı Facebookta da paylaşmayı ihmal etmeyiniz. Boş olan zamanınızı değerlendirmek, hem bir iş öğrenmek, hem de para kazanmak hemde ek iş yapmak artık çok daha kolay.

üye

1.144 thoughts on “Evde Kına Paketleme İşi Yapan Varmı?

  1. Çocuk gelişimi mezunuyum dolayısıyla elim beceri işlerine yatkın lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

  2. evde 3 kişiyiz işi gününde yaparız işe çok ihtiyacım lütfen acill bana ulaşırmışınız 05375659061

  3. Evde kina paketleme isi yapmak istiyorum veya herhangi bi paketleme iside olabilir. Yardimci olur musunuz ? Bursa

  4. Konya meramda oturuyorum Paketleme isi istiyorum5 kisiyiz bu ise ihtiyacimiz var nolur geri donun en kisa zamanda haner veririseniz sevinirim

  5. Elim çok hızlı ve pratiktir bingolde yaşıyorum 5 kişilik ekibim var titizlikle çalışıyoruz ise çok ihtiyacımız var acil geri dönüş yapılırsa sevinirim

  6. Daha önce bende paketleme bileklik magnet boyama nazar boncuğu örme işleri yaptım suan kız kardesim ve annemde var ekiBim sağlam titiz ve hızlı ince işçilik yapilir şu ana kadar yaptığım hiç bir iş geri dönüş olmadı çok şükür ekonomik özgürlük ve evime katkı için bu işi istiyorum iki çocuk annesiyim donus yapılırsa sevinirim

  7. Merhaba ben Zeynep Ankara Çankaya’da oturuyorum. Kızlarımla birlikte hem hızlı hemde temiz yaparım. Bu işe gerçekten ihtiyacım. E mail adresime geri dönüş yaparsanız severim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir