Evde Kına Paketleme İşi Yapan Varmı?

Kına paketleme işi veren varmıdır

Evde iş yapmak için kendinize uygun bir iş arıyorsanız Evlere kına paketleme işi veren firmalar sayesinde sizde evde oturduğunuz yerden kına paketleyerek para kazanabilirsiniz. Ancak bunun için öncelikle Evde kına paketleme işi telefon numarası bulunmalı ve firma yetkilileri ile iletişime geçilmelidir.

Evlere kına paketleme işi veren firmalar genellikle bulundukları semtlerde ve tanıdıkları çevrelerine verirler. Bugün Türkiye’nin her ilinden internetten ek iş arayanlar var yapacaklarınızı sıralayalım.

1- Bulunduğunuz bölgedeki tekstil ve giyim firmalarını, mağazalarını, konfeksiyonları kapı kapı dolaşın sorun soruşturun kimse sizi yemez.
2- İnternetten kimse başka bir ili bırakın başka bir ilçeye bile ek iş göndermez.
3- Gözlemlerimde hemen hemen her ilçede incik boncuk, katlama, yapıştırma gibi evlere ek iş veren dükkanlar var. Biraz kafayı kaldırın etrafınıza bakın.

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?Evde kına paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız öncelikle bu işi öğrenmelisiniz. Bunun için bir kursa falan gitmenize gerek yok. Gerekli tüm malzemeler ve hazırlayacağınız paketlerin bir örneği firma yetkilileri tarafından size verilecektir. Sizde size belirtilen gramajlarda ve şekillerde kına paketlerini hazırlayarak yetkililere teslim edeceksiniz.

Evde Kına Paketleme İşinin Ücreti Ne Kadardır?

Evde kına paketleme işi verenler bu hizmet için size çok uygun fiyatlar sunuyorlar. Normal bir paketleme işinde her bir paket başına 10 kuruş gibi düşük ücretler alınırken kına paketleme işinde size çok daha fazla ücret ödeniyor. Çünkü yaptığınız iş daha çok zamanınızı alacak ve sizi daha fazla uğraştıracaktır. Evde kına paketleme işi ücreti sabit olmasa da ortalama bir ücret vermek gerekirse 50 kuruş ile 1 TL arasında değiştiği söylenebilir. Ancak bu rakamalar tamamen tahminidir. Bu nedenle kesin bir fiyat almak istiyorsanız firma personelleri ile iletişime geçmelisiniz.
Oturduğunuz yerden hiç yorulmadan günlük olarak para kazanmak isterseniz evde kına paketleme işine girebilirsiniz.

Ek iş ilanı vermek isteyen şirketler yazımızın mesaj kısmından iletişim bilgilerini paylaşabilirler. Yazımızı Facebookta da paylaşmayı ihmal etmeyiniz. Boş olan zamanınızı değerlendirmek, hem bir iş öğrenmek, hem de para kazanmak hemde ek iş yapmak artık çok daha kolay.

üye

1.144 thoughts on “Evde Kına Paketleme İşi Yapan Varmı?

  1. evde yapabileceğim is istiyorum kina paketleme sabun paketleme çerez paketleme bir çocuğum var bu ise çok ihtiyacım var haberlerinizi bekliyorum

  2. Evde ek iş ariyorum lütfen yardım edermisiniz ek işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

  3. Kına paketleme işi yapmak istiyorum.ev hanımıyım ek işe ihtiyacım var geri dönüş olursa sevinirim.

  4. Evde iş yapmak istiyorum odalarım müsait dikiş den anlıyorum ve boncuk işi de yaptım elim gelişmiştir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir