Cumartesi , Mart 23 2019
Anasayfa / Ek İş Ek Gelir / Evde Kına Paketleme İşi Yapanlar Yorum Atsın

Evde Kına Paketleme İşi Yapanlar Yorum Atsın

Evde Kına Paketleme İşi Yapmak

Ülkemiz de ne yazık ki milyonlarda işsiz vardır. Geçinmenin bu denli zor olduğu, özellikle büyük şehirlerde ki insanlar işten eve geldiğinde, boş durmayarak oturduğu yerden, el maharetini kullanarak ev ekonomisine katkı sağlamaktadır. Bu anlamda evde, birçokiş yapabilirsiniz. Evde kına paketleme işi yapmak tercih edilen ve devamlılığı da olan işler arasındadır. Ta çocukluğumuzdan itibaren evlenmek, kına yakılması hep hayallerimizi süslemiştir. Birçok çeyiz evleri, firmalar ve düğün organizasyonu yapan özel kuruluşlar bu anlamda belirli bir ücret karşılığı, her isteğe, beğeniye uygun kına paketleme süsleme hizmeti vermektedir.

Evde Kına Paketleme İşi Yapmak

Hem firmalar kazanıyor. Hem de evde oturduğunuz yerden sizler kazanıyorsunuz. Özellikle ev hanımları tarafından tercih edilen evde kına paketleme işi aynı zamanda öğrenciler ve evde uzun süre vakit geçiren kişilerce de tercih edilmektedir. Üstelik bu işi yaparken ciddi anlamda sermayede gerektirmiyor. Şayet bir firma ile anlaşır iseniz. Firma size hem kınayı gönderiyor hem de kınanın konacağı paketleri, sizde bu paketleme işini belirtilen süre içinde tamamlayarak firmaya gönderiyorsunuz. Firma da parayı hesabınıza yatırıyor.Bu işi yapmaya karar verdiğiniz zaman internete girerek evde kına paketlemek istiyorum diye yazın ve karşınıza birçok seçenek çıkacaktır. Bunlardan biriyle iletişime geçerek kendinize bir kazanç kapısı açmış olursunuz. Bu tarz firmalar genellikle büyük şehirlerde yer alırlar. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi illerde yer alırlar. Bu firmaların sayfalarına girerek yorum kısımlarına adınızı, soyadınızı, mail adresinizi girerek firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Firmalar, dışardan bu işi yapacak kişileri seçerek kendileri de kar elde etmektedir.

Çünkü sürekli bir işçi çalıştırmak isteseler, sigorta yatırmaları gerekli aynı zamanda yol ve yemek ihtiyaçlarını da karşılamaları da gereklidir. Bu şekilde dışarıdan bu işi yaparak tüm bu masrafları kâra dönüştürmüş oluyorlar. Firmaların size göndermiş olduğu 2 kilo kınayı 200 adet pakete doldurmanız istendiğinde hepsini tek tek tartmak yerine bir ölçü kabı ayarlanır ve tüm paketlere de bu şekilde eşit olarak kına konmuş olur. Firmalar size örnek bir tane gönderiyor ve sizde ona göre paketleme işini yapıyorsunuz. Hem çok basit, hem de zevkli bir de para kazandıkça kendinize olan güveniniz artıyor. Boş olan zamanınızı değerlendirmek, hem bir iş öğrenmek, hem de para kazanmak hemde ek iş yapmak artık çok daha kolay.
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

Evde Doğal Kozmetik Ürünleri Yapıp Satmak

Neden Doğal Kozmetik Ürünleri Kozmetik ürünleri cildimizle direkt temas sağlayan ürünler olduğu için içlerinde ne …

15 Yorumlar

 1. Denizlide oturuyorum evde kina paketleme isi yapmak istiyorum geri donus yaparsanız sevinirim rifat_98_@hotmail.com

 2. Malatya evde kına paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 3. Ankara/Sincan’da oturuyorum.
  Evde kına,nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum…
  Daha önce böyle bir iş yapmadım..
  El becerim oldukça yüksek…
  Yaptığım işi severek ve titizlikle yaparım…

 4. Ankara da ikamet ediyorum bu işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsın sevinirim.teşekkürler

 5. Ayşen ÇERÇİBAŞI

  Uzun yıllar süren çalışma hayatım oldu.bu sebeple iş didiplini ve iş ahlakı ile paketleme işini ciddiyet ve süratle yapabilirim.geri dönüs rica ediyorum.
  Ankara /eryaman

 6. antalyadanda oluyormu
  antalyadayız bizde yapmak isteriz

 7. Merhaba bende is istiyorum lütfen geri dönüşyapin haberlerinizi bekliyorum.

 8. diyarbakır /çermik kına paketleme işi yapmak istiyorum

 9. Üç kişiyiz hızlıca ve titizlikle bitirebiliriz. Şimdiden teşekkürler. Ankara-Çankaya

 10. Mersin toroslarda oturuyorum ek işe çok ihtiyacımız var yardımcı olursanız çok sevinirim kına paketleme işi nikah şekeri ne olursa yapmaya hazırım

 11. Kina paketleme isi yapmak istiyorum

 12. evde kına paketlemek işini istiyorum ben antalyada oturuyorum

 13. Lütfen yardımcı olun evde kına paketleme davetiye katlama işi istiyorum ekibimde var05455336568

 14. acilen iş arıyorum konya selcuklu evim.paketleme olursa sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir