Evde Kına Paketleme İşi Yapın

Kına Paketleme İşi Veren Firmalar Evde geçirdiğiniz zamanı daha verimli kullanarak aile bütçenize az da olsa katkı sağlamak istiyorsanız evde kına paketleme işi…

Aylık geliriniz ailenize yetmiyor mu? Daha fazla gelir elde ederek, daha iyi yaşam koşullarında mı yaşamak istiyorsunuz? Evde boş zaman mı geçiriyorsunuz? O halde yapmanız gereken kendinize bir ek iş edinmek. Ek iş olarak birçok seçenek sunulmaktadır. Evde çalışmaya yönelik olan bu ek işlerden birisi de evde paketleme yapma işidir. Hanımların evlerinde boş zaman geçirmesi yerine, o boş vakitlerini para kazanarak geçirme imkânı sunan firmamız, evlere paketleme işi vermektedir.

Evde geçirdiğiniz zamanı daha verimli kullanarak aile bütçenize az da olsa katkı sağlamak istiyorsanız evde kına paketleme işi yapabilirsiniz. Kına gecelerinde, sünnet düğünlerinde ve düğünlerde gelinlerin eline kına yakılır. Kültürümüzde kınanın anlamı oldukça önemlidir. Yani kına paketleme işi için gerçekten oldukça fazla iş imkanı bulunuyor diyebiliriz.Kına işi veren firmalar evde ek iş olarak yapılan çoğu iş gibi size işi veren firmalar tarafından evinize getirilere siz işi bitirdikten sonra yine sizi işi veren firma yetkilileri tarafından evinizden alınır. Kına paketleme ilanı veren bir çok organizasyon firması bulunuyor bu firmaların iş ilanlarına internet siteleri aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Kına paketleme işi zahmetsiz ve evinizde rahatlıkla yapabileceğiniz basit bir ek iş imkanıdır.

Kına Paketleme İşi yaparak ek gelir elde etmek için makale yazımızın altında yer alan yorum bölümüne adınızı, soyadınızı ve mail adresinizi yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilir ve Evden para kazanmaya başlaya bilirsiniz. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur. İşveren firmalar sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir.

Forivia katalogtan ürün satarak ek gelir kazanmak için tıklayınız

Forivia Dış Tic. Ltd. Şti.
Balamir Sk. No:3 Kavacık Mahallesi
Beykoz / İstanbul
Tel : 0850 532 33 66
Haritada görüntüle

Hafta içi 09.00 – 18.00 Cumartesi 10.00 – 18.00 arası çağrı merkezimiz ulaşabilirsiniz.

Evlere paketleme işi veren firmalar ve paketleme işi yapmak isteyenler konu altındaki yorum kısmına iletişim bilgilerini yazabilir.

üye

71 thoughts on “Evde Kına Paketleme İşi Yapın

  1. Sizden en büyük ricam bana dönüş yapmanız izmir aliağa şakranda oturuyorum çocuğum var inanın işe çok ihtiyacım var ne iş olursa olsun evde yaparım

  2. İzmir ödemiş beydağ da oturuyorum paketleme isi,nikah şekeri işi,davetiye katliama isi yaparım evimde lütfen cevap verin.

  3. Ise cok ihtiyacim var 3 cocugum oldugu icin ise gidemiyorum kirada oturuyorum lutfen geri donus yaparsaniz cok sevinirim … 05333550561

  4. Ben küçükçekme kanaryada oturuyorum evde kına paketleme işi yapmak istiyorum. Lütfen dönüş yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir