Evde Kokulu Şişe Yapın

Ev hanımlarına özel iş imkanlarını aramaya devam ediyoruz. Evde iş imkanı arayan şüphesiz bir sürü ev hanımı bulunmaktadır ve çok sayıda da iş alanı bulunmaktadır. El yapımı ürünlerde ilk sırada yer almaktadır.Bütün Evde Yapılacak ek işleri görmek için ‘ek iş‘ seçeneğini tıklıyabilirsiniz.
Malum önümüz yaz düğün, nişan ve kına geceleri art arda gelmektedir. Bu yılın modasında kokulu şişe düğünlerde, kına gecelerinde hatta nişanlarda çok fazla karşımıza çıkmaktadır. Düğün organizatörleri çok yoğun şekilde çalıştıkları için işlerini kolaylaştırmak acısından kokulu şişe yapan kişiler aramaktadır. İnsanlar düğünde anı kalacak kokulu şişe dağıtmak isterler. Hem çok fazla uğraşmadan hem de yapımı kolay şekilde oturduğunuz yerden para kazanmak kim istemez ki? Şimdi sizlerle beraber evde kokulu şişe nasıl yapılır bir inceleyelim.

koku

KOKULU ŞİŞE YAPIMI

Mis kokulu şişeler tasarlamak için malzemeler öncelikli isteğe bağlı koku(yada kokunuzu kendinizde yapabilirsiniz), makas, mantar kapaklı küçük cam şişeler, renkli kurdeleler, isteğe bağlı renkli plastik çiçekler, silikon ve silikon tabancısı. Kokumuzu şişenin içine dolduruyoruz daha sonra mantar kapağını kapatıyoruz. Mantar kapağı kapattıktan sonra şişenin ağız kısmına kurdele ile fiyonk yapıyoruz. Makas yardımıyla uçlarını düzeltiyoruz. Fiyongun üzerine silikon tabancası yardımıyla plastik çiçeklerimizi yapıştırıyoruz. Ve işlemimiz tamamlanmıştır. Mis kokulu şişelerimiz artık satışa hazır bir hale gelmiş bulunmaktadır. Bu yapım tabi sadece bir örnek bu tasarımı değiştirmek sizin elinizde.

KOKULU ŞİŞE YAPARAK NASIL PARA KAZANILIR?

Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi, kokulu şişe yapma işini hem kendiniz free olarak gerçekleştirebilir, hem de bu işi yapan firmalarla iletişime geçerek onların siparişlerini yapabilirsiniz. Eğer kendiniz yaparsanız tasarım, koku, adet vs. hepsi sizin insiyatifinize kalır ama firmalarla çalışırsanız onların verdiği şekilde belirttiği zamanda şişeleri teslim etmeniz gerekmektedir. Eğer bu işte tek başınıza değil de firmalarla çalışmayı düşünüyorsanız ilanın altına mail adresinizi yorum olarak atabilir ve firmaların sizle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz..

144 thoughts on “Evde Kokulu Şişe Yapın

  1. el becrim yüksek moda tasarım gül ürünleri gibiişlerde çalıştım ön lısans mezunuyum istanbuldayım lutfen geri dönüşünüz rica olunur.

  2. Ümraniye çakmak için iş istiyorum. bayanım titiz ve kaliteli yaparım. bilinçliyim. haber bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir