Evde Kutu Katlama İşi

Evde Kutu Katlayarak Para Kazanın

Günümüz şartlarında iş bulmak oldukça zor bir hale gelmiştir. Kazancı az olan ya da kazancı olmayan bir insanın hayat şartlarına uyum sağlayabilmesi de mümkün değildir. Para kazanmak, devrimizin olmazsa olmazlarındandır. Pahalı yaşam koşullarında hayatlarını sürdürmeye çalışan aileler de; konfordan uzak bir hayat geçirmektedirler. Bu sebeple ek gelir zorunlu bir hale gelmektedir. Evinizde boş oturuyorsanız, işsizseniz, evlerde kutu katlama işi tam size göre bir iş.

Evlerde kutu katlama işi yapmak isteyenler firmamıza ulaşmak için iletişim adreslerini kullanabilirler. Herkesin yapabileceği ve oldukça da kolay olan bir iş olan evlere kutu katlama işi, paket yapma işi gibi keyifli bir iştir. Sıkılmadan ve evinizde birkaç saatinizi ayırarak yapacağınız bu iş, sizlere ve ailenize ekonomik olarak katkı sağlamaktadır. El çabukluğu kazanılmasıyla, gün içerisinde yapılan adedin artması ve aynı orantıda ek gelirinizin artması söz konusudur. Küçük şirin ya da büyük boyutlarda farklı tasarımlar yapmanız, el becerinize kalmıştır. Daha itinalı yapılacak işlerde, ücretlendirme de değişmektedir.Karton kutular tüm yaşamımız boyunca evimizin vazgeçilmez öğelerindendir, ona oyuncaklarımızı koyup da saklayabiliriz, notları da hediyeleri de ayakkabılarımızı da… Bu yüzden de karton kutular hep revaçta ve hayatımızda olan nesnelerdir. Ancak bu kutular tabi ki bu halleriyle üretilmiyor, önceden kat olacak yerleri belirlenmiş olarak düz bir karton halinde üretiliyor. Bu yüzden de üretildikten sonra katlanmaları için ekstra iş gücü gerekiyor. Bu iş gücünü büyük firmalar her gün binlerce kutu basımı ve katlanması gerektiği için katlama makinesiyle giderirken, nispeten küçük firmalar makinenin maliyeti yüksek olduğu için makine şıkkını eliyorlar. Ekstra eleman çalıştırmaktansa evlere iş verip bunu ucuz ve kolay bir yolla yapmayı tercih eden küçük firmalar karton kutu katlayarak para kazanma ek işinin çekirdeğini oluşturuyorlar.

Karton katlama işi dediğimiz gibi akşam oturup ailecek yapabileceğiniz kolay bir ek iş. Ayriyeten bir bilgi veya yetenek gerektirmeyen karton katlama işi için tek yapmanız gereken katlama yerleri belirtilen düz kartonları belirtilen yerlerden katlayarak kutu elde etmek.

Bu iş olanağını değerlendirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken internetten bu konuyla ilgili iş veren firmalarla iletişime geçmek. Yazdığınız metinde tercih edilmenizi sağlamak için dikkat etmeniz gereken birkaç püf nokta ise şöyledir:

-Yazınızdaki noktalama işaretlerine ve imla kurallarına dikkat etmek,

-size ulaşabilecekleri bir mail adresi, mümkünse ev adresi vermek (kutuları postalama maliyetleri ile ilgili belirtmeniz yararınıza olacaktır)

-son olarak karton katlama işiyle veya buna benzer bir işle ilgili deneyimleriniz varsa onu belirtmelisiniz. Eğer yoksa internetten kısa bir araştırma yaparak güzel bir kutu yapabilir, bunu başvurunuzun altına dosya halinde ekleyebilirsiniz.

Bu hususlara dikkat ettikten sonra size yakın bir firmadan evinize iş alabilirsiniz ve yaklaşık olarak 400 ile 1000 lira arası değişen aylık ücretlerle gelir elde edebilirsiniz. Aşağıda bulunan yorum bölümünde iletişim bilgilerinizi paylaşarak evlere kutu katlama işi veren kişilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. evde ek iş konumuzuda inceleyiniz.

üye

12 thoughts on “Evde Kutu Katlama İşi

  1. Izmjr karsiykada oturuyorum 4 kisilikkatlama grubum var hizliyizdir daha onceden kuyumcu malzemeleri kutusu katlamasi yaptık

  2. ben bursa yıldırım millet mahallesinde oturuyorum,elim yatkındır yeterki işim olsun yaparım,işimi temiz ve düzenli yapmaya dikkat ederim 4 çocuk annesiyim 4 çocuğumda okumaktadır.durumum sıkışık çok ACİL işe ihtiyacim var lütfen bana ulaşın.şimdiden teşekkür ederim cep no: 0537 035 2909

  3. ben bursa osmangazı vatan cadede oturuyorum kutu katlama ve kına paketleme ve davetiye hangişi olursa olşun yeteki işm olsun yaparım yeteki iş olsun ne olur açil işe ihtiyacım var en kısa zamanda cevap verişeniz çok mutlu oluruz

  4. eşim evde sıkılıyor muğla marmariste oturoyoruz iletişime geçerseniz seviniriz cep no 0554 274 7612

  5. Merhaba ben sitede oturuyorum evde kutu yapmak isteyen çok sayıda ev hanımı var.Mail adresime bilgi verebilirmisiniz size ulaşabileceğim bir tel verirseniz hemen arayabilirim ilginiz için teşekkürler Çiğli/İZMİR

  6. ben bursa osmangazi adalet mahallesinde oturuyorum kutu katlama işi yapmak istiyorum 05344314257

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir