Evde Mandal İşi Yapımı Anlatım

İnsanlar iş bulmakta çok zorlanırken özellikle de birçok kadın evde işi olmadan oturmaktadır. Öncelikli olarak kadınların evlerde iş yapmaları çok avantajlı bir sistemdir. Evde yapılan işler hem daha az masraflı hem de zahmetsiz olmaktadır. Evlere verilen işlerden biri de evde mandal yapımı ile para kazanmaktır.

Bu iş veren firmaların evlere iş vermelerindeki temel neden ise sigorta,prim gibi birçok masraftan kaçınarak zahmetsiz ve masrafsız iş yaptırma istekleridir.

Böylelikle hem evden iş yapana kadınlar zahmetsiz bir şekilde evlerinden iş yapıp para kazanmakta hem de iş verenler az masrafla işlerini yaptırmaktadır. Evlere mandal işi veren firmalar yapılacak olan işe ait malzemeleri getirip size bırakmakta ve teslim saatinde de gelerek sizden teslim almaktadır. Ödeme kapının önünde peşin olarak yapılmakta ya da isterseniz banka hesabınıza havale edilmektedir. Böylesine kolay iş imkanları sunan iş verenler olduğu sürece bu işin hiç bir zor yanı yoktur. Üstelik sadece kadınlar da değil evlere mandal işleri verildiğinde gerek çocuklar gerek de erkekler de bu işin üstesinden gelebilmektedir.Mandal Montajı Nasıl Yapılmaktadır?

 • Mandal montajı yapabilmek için öncelikli olarak bu işi yapan firmalarla internet üzerinden bağlantıya geçilmesi gerekmektedir.
 • Sonrasında ise şirket sahipleri evinize kadar size torbalar içerisinde montajlanacak parçaları gönderiyorlar.
 • Bundan sonra yapılacak iş ise tek tek bütün parçaları elimizde bulunan örneğe istinaden birleştirmek ve belirlenen adetler çerçevesinde torbalara doldurarak geri teslimini sağlamak.
 • Montajı yapılacak olan mandallar plastikten, metalden ve demirden veya ahşaptan meydana gelmektedir ve hepsinin de montajlama şekli birbiri ile aynıdır ve sadece bize verilen parçaların bir araya getirilmesinden ibarettir.

Mandal üretimi video

İşin zor hiç bir yanı olmadığı gibi çalışma şartları da çok iyidir. Evinizden siz de oturup para kazanmak istiyorsanız ve ek kazanç sağlamak istiyorsanız evlere iş veren firmalar ile çalışabilir ve bütün gününüzü evde boş geçirmektense ek gelir sağlayabilirsiniz.

üye

30 thoughts on “Evde Mandal İşi Yapımı Anlatım

 1. DİKKAT-ÖDEMELER HAFTALIK!!!
  *Öncelikli Bayan model aramaktayız
  *Yaş sınırımız 18-30 arasıdır.
  *Görselliğine güvenen
  *Evinde bilgisayar,internet ve webcam olan
  *öğrenci ,evhanımı,ek iş arayan,çalışmıyorum evde para kazanmak istiyorum diyen bayansanız
  *Herhangi başka bir şart aramaksızın
  *Yüz gösterme mecburiyetiniz yoktur.Kişiler bilgilerinizi istemiyoruz.
  *Ayda 1.500 tl ve yukarısnız kazanmak istiyorum derseniz.
  MAİL ADRESİMİZ: sarmasgece@gmail.com
  7/24 WhaTsapp numaramız: 05537112566
  7/24 CANLIDESTEK BÖLÜMÜNDEN BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ
  NOT:DENEYİN EVİNİZDEN ÇALIŞMANIN VERDİĞİ RAHATLIKTAN ASLA VAZGEÇEMEYECEKSİNİZ

 2. Evde madal işi yapmak istiyoruz 2 kişiyiz..cocuk gelişimi mezunuyum..elim yatkındır.hatay iskenderunda oturuyorum

 3. Merhaba,mandal montaj işi yapmak istiyoruz.Ailemde 4 kişilik ekibim var.Burdur’da oturuyoruz.Çok fazla boş zamanımız var.Dolayısıyla bu işi özenli olarak yapabiliriz.Bu işe ihtiyacımız var.En yakın zamanda bana ulaşırsanız sevinirim.

 4. istanbul gaziosmanpaşa 500 evlerde oturuyorum mandal işi yapmak istiyoruz 5 kişilik grubuz. 0539 386 25 16

 5. Mandal işi ile ilgileniyoruz 5 kişi aktif olarak çalışacak fazlası da olabilir grup değil aile olarak istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir