Evde Mandal İşi Yapın

Günümüzde geçinmek oldukça zor bir hal almışken, ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyenlerin sayısı oldukça fazlalaşmıştır. Halk deyimi ile “ekmek aslanın ağzındadır”. Dışarıda çalışma imkânı olmayanlar ve ev ekonomisine katkı sağlamak isteyenler için bu iş kaçmayacak bir fırsattır. Evlere mandal işi veren firmalar, mandal işini yapmak isteyenleri uğraştırmadan, her şeyi kendileri evinize kadar getirmektedir.

Mandal işi yapmak isteyenler, bu işi veren firmamıza öncelikle başvurmalıdırlar. Adres, iletişim ve isim bilgilerini firmalar ile paylaşınca, firmalar başvurulara yanıt vermektedir. Kabul edilme durumuna göre, mandal makinesi ile birlikte mandal malzemelerini evinize, kapınıza kadar getirmektedirler. Ödeme seçenekleri ise evde her şey hazır olarak başlanacak bu işte, oldukça caziptir. 1 Kg mandal yapımına, firmamız ortalama 10 TL kadar ödeme yapmaktadır. İşi öğrendikçe günde ortalama 4-5 saat çalışarak 50 kg mandal yapmak mümkün olmaktadır. Bu da oldukça iyi bir ek gelir oluşturmaktadır.Özellikle çocuklu bayanların evden çıkamama durumları gözetilerek sunulan bu fırsat, yaygınlaştıkça daha fazla kişi tarafından tercih edilir bir hal almaktadır. Çocuklarınıza baktığınız için evden çıkamıyorsanız, belli bir rahatsızlık sebebi ile dışarıda çalışamıyorsanız ya da evden çıkmadan çalışmak istiyorsanız; evde mandal işi yapmak tam size göre bir iş. Mandal işi yapmak için komşularınızla da bir araya gelebilir ve daha keyifli zaman geçirerek, grup şeklinde çalışabilirsiniz. Evde tek başınıza mandal makinesinin başına oturmak yerine, daha keyifli bir ortamda daha keyifli anlar geçirerek mandal işini yapabilirsiniz.

Evlere mandal işi veren firmamız birçok bölgede bulunmaktadır. Eğer sizlerde ev ekonomisine katkıda bulunmak istiyorsanız, firmamıza başvurarak, evinizin ekonomisine katkı sağlayabilir, daha iyi bir yaşam koşulunu aileniz ile paylaşabilirsiniz.

üye

75 thoughts on “Evde Mandal İşi Yapın

  1. Mandal işi yapmak istiyorum Üsküdar İstanbulda oturuyorum.

    Acil olarak bilgi bekliyorum.

    Teşekür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir