Cuma , Şubat 15 2019
Anasayfa / Ek İş Ek Gelir / Evde Poşet Katlama İşi 2018

Evde Poşet Katlama İşi 2018Evde Poşet Katlama İşi 2018

Ek bir iş yapmak, çalışmayan ev hanımlarının evlerinde para kazanmak istemeleri gün geçtikçe çok daha fazla ihtiyaç haline gelmekte. Zira hayat şartları ciddi anlamda insanları zorlamakta ve ikinci bir iş arama, yada ev hanımlarının evlerinde çalışarak eşlerine destek olmaları gerekmekte.Artık evde bir tek kişinin kazanmış olduğu aylık yada gelir ev halkına yeterli gelmemektedir.

karton katlama isiPara Kazandıran Ek İş İmkanları ve Para Kazanma Yolları İçin Tıklayınız...

Özelikle de büyük şehirlerde hem yaşam şartları daha zor, ancak ek iş imkanı da daha fazla olmakta. Üstelik bir çok imkanı ev hanımlarının ayaklarına kadar gelen bir iş olup, işlerin tesliminde ücretlerini aldıkları işlerdir.

Evde Poşet Katlama İşi bu işlerden bir tanesi olup, plastik firmaları tarafından üretilen poşetlere firmaların isim ve logalarının yer aldığı poşetlerin basılmasından sonra hazır hale getirilmesi için ev hanımlarına verilerek katlanmasıdır. Ev hanımları işleri teslim etmeleri halinde ücretlerini hemen almaktadırlar.

Hiç zor olmayan bu işi evinizde ailenizle birlikte çok daha fazla yaparak fazla kazanç elde edebilirsiniz. Özelikle son zamanlarda en çok tercih edilen işler arsında gelen Poşet Katlama İşi yaparak sizde para kazanabilirsiniz.

Evde Poşet Katlama İşi veren firmalara internetten, ilanlardan, broşürlerden veya bu işi yapan kişilerden ulaşabilirsiniz. İsterseniz yorumbölümüne isim, soyisim ve mail adresi yazarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak kötü niyetli aramalara meydan vermemek için telefon yazmamanız iyi olacaktır.
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

Evde Doğal Kozmetik Ürünleri Yapıp Satmak

Neden Doğal Kozmetik Ürünleri Kozmetik ürünleri cildimizle direkt temas sağlayan ürünler olduğu için içlerinde ne …

18 Yorumlar

  1. İşe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın çocuklarım var aile bütçesine destek olmam lazım

  2. Evde poset katlama isine ihtiyacim var izmirde yasiyrm bana ulasirsaniz sevinirim

  3. poşet katlama işi yapmak istiyorum kahramanmaraş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir