Evde Takı İşi Yapın

Evde takı tasarımı, incik boncuk işleri yaparak para kazanan birçok ev hanımı vardır. Sizlerde aile bütçesine katkı sağlamak için bu işe başlayabilirsiniz.

Evlere Takı İşi

Ortalama 5 kişilik bir ailenin aylık giderinin ortalama 2000 TL olduğu günümüz şartlarında, evde tek bir kişinin çalışması ile kazanılan miktar gerekli gider masraflarını karşılamamaktadır. Bu sebeple ek işlere ihtiyaç duyulmaktadır. Türkiye’nin ataerkil bir aile yapısına sahip olduğunu düşünürsek, genelde evde baba figürü çalışmakta; anne ise çocuklara bakmaktadır. Dışarıda çalışma imkânı da bulunmamaktadır. Evde takı işi yapmak da tam bu noktada oldukça rahatlatıcı bir ek gelir kazanma imkânı sunmaktadır.Çocuklarınıza baktığınız, evden çıkmak istemediğiniz ya da evden çıkmanıza engel bir rahatsızlığınız olduğu durumlarda ve para kazanmaya ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda evde çalışmak artık mümkün. Yukarıda belirtilen şartlar tam olarak sizi anlatıyorsa, evlere takı işi veren firmamıza bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Evlere takı işi veren firmamız, ek gelir elde etmek isteyenler için kapıya kadar malzeme teslimatı yapmaktadır. Eğer böyle bir iş yapmak istiyor ve ek gelir kazanmak istiyorsanız; internetten evde takı işi veren firmamızı bulmanız ve iletişim bilgilerini doldurmanız gerekmektedir. Böylece firmamız sizlere geri dönüş yapar, uygun bulunduğunuz takdirde, evinize takı malzemeleri getirilir.

Takı işinde, yaptığınız iş kadar ödeme alırsınız. Genelde ödemeler aylık olup; 2 TL’ den 10 TL’ ye kadar takı başına ücret alabiliyorsunuz. Bu yaptığınız işin inceliğine ve zahmetine göre değişiyor. Ancak günlük ortalama 3-4 saatlik bir zamanı, evde takı yapmaya ayırırsanız, geliriniz oldukça cep doldurur bir hal alıyor. Takı işi veren firmamıza göre, ücretlendirmeler değişebiliyor. Bu sebeple bu işi yapmak istediğinizde, iyi bir araştırma yapılması gerekmektedir

Evde çeşitli sebepler ile çalışma ihtiyacı duyuyorsanız, evlere takı işi veren firmamıza başvurmanız, hem para kazanmanızı hem vaktinizin boş geçmemesini sağlayacaktır.

Evlere takı işi veren şirketler ve takı işi yapmak isteyenler konu altından iletişim bilgilerini yazabilir.

üye

72 thoughts on “Evde Takı İşi Yapın

  1. ben takı taslama isi ve bircok el işi yapiyorum ve grubumda var eger sizde iş veriyorsaniz almak isteriz dönus yaparsaniz seviniriz…
    İstanbul/Gaziosmanpaşa

  2. Öğrenciyim .acil ek gelire ihtiyacım var.kendime ve arkadaşlarıma yaptığım bileklikler var.çok beğeniliyor.geri dönüş olursa çok memnun olurum.trabzondayım.

  3. Merhaba istanbul maltepede oturuyorum el becerim çok yüksektir annemle birlikte takı yapmak istiyoruz ulaşırsanız çook seviniriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir