Evde Tesbih Dizme İşi Yapmayı Deneyin

Günümüzde para kazanmak eskiye göre artık oldukça kolay bir hale geldi. Bunun için önünüzde birçok fırsat var. Evde tesbih dizme işi de bunlardan bir tanesidir. Sizde evinizde oturduğunuz yerden tesbih dizerek para kazanabilirsiniz. Bunun içinde ilk olarak Tesbih işi veren yerler bulmanız gerekiyor. Daha sonra işe başlayabilirsiniz.

Evde Tesbih İşi Nasıl Yapılır?

Evde teşbih nasıl yapılır diye merak ediyorsanız bunun cevabı oldukça basit. Firma zaten bu konuda size gerekli bilgileri veriyor. Ayrıca size örnek bir tesbihde veriliyor. Siz ise örnek tesbihe bakarak teşbihinizi dizmeye başlıyorsunuz. Tesbihlerinizi tamamladıktan sonrada yeni siparişler alabilirsiniz. Yeni siparişlerinizi alırken yine kaç adet iş alacağınız size bağlıdır. İsterseniz günlük 10 adet iş alabilir isterseniz de 100 adet iş alabilirsiniz.Evde Tesbih Dizerek Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

Evlere teşbih işi verilir ilanlarından bulduğunuz firmalar ile iletişime geçerek teşbihlerinizi dizdiğinizde ne kadar para kazanacağınızı merak edersiniz. Ortalama olarak dizilen her teşbih için size 25 kuruş ödeme yapılmaktadır. Günde 100 tesbih dizerim diyorsanız kazanacağınız parada 25 TL olacaktır. Yani kazanacağınız para tamamen sizin ne kadar tesbih dizdiğinize bağlı olarak değişiyor. Kazandığınız paralar ise nakit olarak size teslim edilecek ve iş bitiminde ödemeleriniz gerçekleştirilecektir. Sizde Evde iş imkanı arıyorsanız uygun olan firmaları bularak ve iletişime geçerek evde tesbih dizme işine başlayabilirsiniz.

Yazımızın alttaki mesaj kısmından evlere ek iş ilanlarınızı verebilirsiniz. Ek işe ihtiyacı olanlar ve ek iş yaptırmak isteyenler mesaj kısmından iletişim bilgileri verebilirler. Ayrıca yazımızı facebook ve twitter gibi sosyal ağlarda da paylaşmanızı rica ederiz. Boş olan zamanınızı değerlendirmek, hem bir iş öğrenmek, hem de para kazanmak hemde ek iş yapmak artık çok daha kolay.

üye

841 thoughts on “Evde Tesbih Dizme İşi Yapmayı Deneyin

 1. Kendim internet uzerinden tesbih satıyorum ve kendim diziyorum .Bu konuda deneyimliyim .Benimle çalışmak isterseniz cevabinizi bekliyorum

 2. Evde tesbih işi yapmak istiyorum. İlgilenip dönüş yaparsınız sevinirim.
  Bursa-Nilüfer’de oturuyorum.

 3. Osmaniye’nin kadirli ilçesinde yaşıyoruz bu işi yapacağmıza inanıyoruz çok acil ihtiyacımız var.6kişiyiz

 4. Karamanda oturuyorum . Evde yapabilecegim kina paketleme.mandal yapimi.boncuk,tesbih dizme yapabilirim

 5. Üniversite öğrencisiyim. Paraya ihtiyacım var. Boş günüm ve zamanım var. Evde annemle birlikte kolayca yapabiliriz.
  İstanbul/Bahçelievler

 6. Merhaba ankara Lalahanda oturuyorum ev hanımıyım iki kişiyiz tesbih dizme işi istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz

 7. ANKARA Gölbaşı’nda ikamet ediyoruz. Hızlı ve pratik bir ekibe sahibiz. Evde tesbih dizme işini yapabiliriz.

 8. Annem ve Ablam bu işte tecrübeli daha önce 2 3 sene yaptıklar hatasız kusursuz yaptılar hızlı
  bir müttet ara verdiler yine dizmek istiyorlar yardımcı olursanız sevinirim izmir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir