Pazar , Mart 24 2019
Anasayfa / Ek İş Ek Gelir / Evde Yapılabilecek İşler Nelerdir?

Evde Yapılabilecek İşler Nelerdir?

Kadınların Evde Yapabilecekleri İşler

Özellikle aile bütçesine katkı sağlamak isteyen ev hanımları evde ek iş yapmak istiyorlar. Evde yapılan işler fazla gelir sağlamasa da ufak tefek ihtiyaçların giderilmesine, birikime katkı sağlıyor. Bunu fark eden firmalarda iş yerinde çalıştırmak yerine evde kadınlara iş vererek sigorta ve maaş ödemeden ürün üretebiliyorlar.

franchising

Kadınların evde yapabilecekleri pek çok iş mevcuttur. El becerilerine dayalı olan bu işlerin malzemeleri yaptıran firmalarca karşılanmaktadır. Bu işlerden biri evde kına paketleme işidir. Kına gecelerinde gelen davetlilere dağıtılan kınaları evde paketleyerek para kazanabilirsiniz. Yaptığınız paket üzerinden değil de kilo hesabıyla para kazanacağınız bu işte eliniz hızlandıkça gün içinde paketleyeceğiniz kına miktarı da artacaktır. Buna benzer bir iş olan çerez paketleme işinden de evinizde para kazanabilirsiniz. Bu işleri düğünler için kına ve çerez gibi malzemeleri satan yerlerden bulabilirsiniz.Evlerde hanımların ya da beylerin yapacağı işlerden biri de evde mandal yapmaktır. Size mandal yaptıran firma mandal makinasını size yollayacaktır. Mandal makinası ile 5 ya da 6 saatte rahatlıkla bir kilo mandal yapabilirsiniz. Grubunuzu oluşturarak da çevrenizdeki kişilerle mandal yaptıran yerleri arayabilirsiniz. Kilo başına 13 – 15 TL kazanabilirsiniz. Mandalla ilgili işleri pek çok şehirde pek çok firma yapmaktadır. Bu ilanlara internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çocuk bakımı da evde yapılabileceğiniz bir iş. Aileler gün boyunca çalıştıkları için çocuklarının okuldan arta kalan zamanlarında onlarla ilgilenebilecek birilerini aramaktadır. Ailenin onayına göre çocuklar ile kendi evinizde ilgilenebilirsiniz. Böyle bir işi yapmak istiyorsanız sabırlı ve çocukları seven biri olmanız gerekmektedir. Ayrıca aileye aşılayacağınız güven de oldukça önemli olacağı için güvenilir biri olmalısınız. Bu iş ile hem evinizden çıkmamış hem de çalışmış olursunuz.
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

Evde Doğal Kozmetik Ürünleri Yapıp Satmak

Neden Doğal Kozmetik Ürünleri Kozmetik ürünleri cildimizle direkt temas sağlayan ürünler olduğu için içlerinde ne …

Bir yorum

  1. mandal işi yapmak istiyorum ailemle ulaşırsanız sevinirim 05331621375

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir