Cuma , Şubat 15 2019
Anasayfa / Ek İş Ek Gelir / Evde Yapıp Satılabilecek Ürünler

Evde Yapıp Satılabilecek ÜrünlerEvde Ne Yapıp Satabilirim?

Ülkemizde çok sayıda hamarat insan vardır. Özellikle de Anadolu kadını hamaratlığıyla ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle ülkemizde evde yapılıp satılabilecek ürünler konusunda çeşit bolluğu yaşanmaktadır. Bu kapsamda her türlü yemek, süs eşyaları ya da takı yapılıp gerek internet ortamında gerekse kendi bulunduğunuz şehirdeki firmalara rahatlıkla satılabilmektedir.

evde-ne-yapabilirim

Ev kadınlarının en güzel yaptıkları şey yemektir. Bu nedenle yaptıkları yemekleri satarak para kazanabilirler. Çünkü ülkemizde yemek kültürü son derece gelişmiştir ve yörelere göre çeşitlilik göstermektedir. Bu da ülkemiz için önemli bir zenginlik oluşturmaktadır. Geleneksel lezzetlere önem veren restoranlar evde yapılan bu yemeklere talip olabilmektedir. Özellikle kırsal yerlerde yaşayanlar ya da evlerinde uygun bir ortamı olan kadınlar evde yufka yapıp satabilmektedir.Para Kazandıran Ek İş İmkanları ve Para Kazanma Yolları İçin Tıklayınız...

Anadolu’nun eşsiz kültüründe dantel, oya ya da tülbent işlemesi önemli bir yer tutmaktadır. Sanat eserlerini ve en ünlü sanatçıları aratmayacak şekilde tasarlanan figürlerle el emeği göz nuru işlemeler yapılabilmektedir. Kadınlar yaptıkları bu sanatsal işlemeleri satabilmektedir. Bunların dışında her türlü örgü ürünü kadınlara kazanç olabilmektedir.

Son zamanlarda takı yapımı büyük önem kazanmıştır. Hatta takı yapımı öğrenme kursları da açılmıştır. Bu kapsamda kadınlar aldıkları eğitim ve kendi estetik duygularıyla birlikte evde takı yapıp satabilmektedir. Tüm bunların dışında kadınlar dikiş makineleri eşliğinde çanta, duvar süsü, şal gibi her türlü aksesuarı yapabilmektedir.

Yapılan bu ürünlerin pazarlaması internet üzerinden yapılabilmektedir. Çünkü günümüzde internet üzerinden satış yapan pek çok site vardır ve böyle geleneksel değerlerin ön plana çıktığı, tematik ürünlere yer veren siteler de revaçtadır. Bu sayede Türkiye’nin neresinde olunursa olunsun yapılan ürünlere müşteri bulunabilmektedir. Böylece geleneksel ürünler de kendi yöreleriyle sınırlı kalmamaktadır, her köşeye ulaşabilmektedir.
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

Evde Doğal Kozmetik Ürünleri Yapıp Satmak

Neden Doğal Kozmetik Ürünleri Kozmetik ürünleri cildimizle direkt temas sağlayan ürünler olduğu için içlerinde ne …

Bir yorum

  1. ben nevin evli ev hanımıyım tekirdağ şarköyde ikamet etmekteyim evimde ek iş yapmak istiyorum paketleme takı işinde taş dizme, örgü işi, nikah şekeri, davetiye , çok ihtiyacım var en kısa zaman da haberinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir