Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Evden Ek Gelir

Evden Ek Gelir
Teknolojinin gelişmesiyle beraber ek gelir elde etmek isteyenler için çeşitli iş kolları ve sektörler ortaya çıkmaya başladı. Bu ek gelir isteyen insanlara ayrı bir avantajdır diye düşünüyorum. Geçim ekonomisini ayarlayan arkadaşlar ay sonunda yapmış oldukları hesaplarda bir bakıyorlar ki almış oldukları maaş veya ay içerisinde kazanmış oldukları paralar gelir gider dengesini karşılamaz olmuş. Özellikle büyükşehirde yaşayan ve alım şartlarında fiyatların yüksek olduğu yerleşim yerlerinde aile reisleri aylık ev bütçesinde büyük açıklar vermektedir. Karı koca beraber çalışmayan aileler yani çift maaş olarak eve ekonomik girdi olmayan aileler daha sıkıntılı bir süreç yaşamaktadırlar. Çocuk okutan ve arabası olan kişiler bu masraflarla beraber bazı zamanlar ekonomik manada ipin ucunu kaçırma noktasına gelmekte ve açıklarına nasıl kapatırım diye kara kara düşünen ve çeşitli alternatif çalışma yolları arayan birçok kişi bulunduğu düşüncesindeyim. Bunlardan biriside siz olabilirsiniz.

evden-ek-gelirÇeşitli iş araştırmaları yapan kişiler ekonomik manada sıkıntıları aşmak ve ay sonunda ev ekonomisini en rahat bir şekilde gelir gider dengesini sağlayacak noktaya getirmek için evde ek iş yaparak bu imkâna ulaşmaktadırlar. Çalışma koşulları açısından kişiler için en kolay ve risk olmayan iş sistemleri evde ek gelir sunan iş olanaklarıdır. Para kazanmak istiyorum azmiyle hem çalışıp hem de çevremdeki insanlarla beraber kazanç paylaşımında bulunarak ve onların kazanmasına da vesile olarak ek gelir elde etmek istiyorum diyenler için şu dönemde değişik iş fırsatları sunulmaktadır. Evden ek gelir istiyorum diyen meslek kolları genellikle memur, öğretmen, işçi ve serbest meslek sahipleridir. Bu meslek dallarında çalışan bireyler için evde ek gelir kazanmak artık ülkemizde çok kolay hale gelmiştir. Neden Derseniz 21 asır hızlı gelişen bir zaman dilimi olduğu için bu çerçevede çok yeni kazanç kapıları açılmakta ve kişiler para kazanmak için daha elverişli ve kazançlı iş modellerinde çalışabilmektedir.

Şimdi sıkı durun! Evden ek gelir istiyorum ve bu gelirle yaşamım boyunca benim arzu etmiş olduğum taleplerimi karşılayacak bir imkâna sahip olmak istiyorum diyen kişiler için harika bir ek iş fırsatını tanıtacağım. Evde ek iş yapanlar için çalışma şartları noktasında sıkıcı olmayan ve insana çalışırken zevk veren para kazanma modelini ele aldığımızda mesaili çalışılan işlerde elde edilen kazançlardan bile çok fazla gelirlerin kazanılmasına olanak veren bir iş sisteminde sizi bizimle çalışmaya davet ediyorum. Bu ismi belki daha önce duymamış olabilirsiniz. Hunca life markası daha önce hiç kulağınıza çalınmamış olabilir. Evden ek gelir istiyorum dediğiniz halde Bu iş sistemini anlatan bir dokümana rastlamamış olabilirsiniz. Bunları bir tarafa bırakalım. Artık sizin için bu şirkette kazanma zamanı diyorum. Huncalifenin kazançlı dünyasında yerinizi alma vaktidir. Evde iş isteyenlerin buluştuğu bu iş sisteminde yanınızda ve size yardımcı olarak para kazanmanıza vesile olacak bir kardeşiniz var. Sitemizi dikkatli inceleyin. Bizimle kontak kurarak ekonomik sıkıntıdan kurtulmak için bu fırsatı iyi değerlendirin.

10 Yorumlar

 1. Evde ek iş arayanlara buraya da bir bakın derim .Konuşarak ve mesajlaşarak kazanabilirsiniz.Türkiye de yeni bir şirket ve her işin başında yer almak kazandırır.Kitabı inceledikten sonra karar verip üye olabilirsiniz.
  Buyurun linki : http://eepurl.com/cESVaH

 2. Hanimlar,
  Avona uye olup avon firsatlarindan yararlanmak ve satis yaparak para kazanmak istermisiniz. Uyelik ucretsiz.
  Perikiz_84@hotmail.com mail adresim

 3. Bana da yardımcı olurmu sunuz işe çok ihtiyacım var lütfen

 4. bana da yardımcı olur musunuz bende bu işşi yapmak istiyorum

 5. mrb adana çukurova baraj yolunda oturuyoruz. evde boncuk işi, iplik temizleme,
  davetiye katlama, kalem montajı işlerini yapabilirim.
  emailim: mavii-isik1@hotmail.com

 6. AFYON MERKEZ DE İKAMET EDİYORUM EKİBİMLE BİRLİKTE HER TÜRLÜ İŞ YAPABILIRIZ LUTFEN GERİ DÖNÜŞ YAPINIZ

 7. evde butik sabun ve kurabiye yapıyorum. istanbul içi teslimat ücretsiz

 8. ORİFLAME UYELİK SADECE 1 TL KOZMETIK ÜRÜNLRİ SATARAK PARA KAZANABILIRSINZ VE MUHTESEM HEDİYER SİZİ BEKLİYOR ORNEGİN TEFLON TENCERE SETİ… AYRİNTİLİ BİLGİ İCİN BANA ULASİN 05073764404

 9. merhaba evde iş imkanlarından yararlanmak istiyorum yardım lütfen

  • İLK ÜYELERİMİZ OLMAYA NE DERSİNİZ???(AWYEN kelime anlamı yenilik,alışverişte yenilik demek)
   **İŞTE SİZLER İÇİN HAZIRLADIĞIMIZ ÜRÜNLERİMİZDEN BAZILARI:
   >Mikrofiber ürünler (bezler ,mopset ,yüz temizl
   eme kesesi,saç bonesi,ütü bezi v.s.)
   >Dış giyim ,iç giyim ,fantazi grup,pijama çeşitleri,
   >Silikon kaplar, spatula,fırça,kek kalıpları,tencere setleri ,çelik ve seramik çaydanlık,
   >Bambu mutfak gereçleri (bıçak,çerezlik,karabiber öğütücü) vs
   >Golden Rose kozmetik ürünleri,doğal stick ,gece,gündüz ve göz altı kremleri,diş macunu, dudak parlatıcı,
   >Bambu yorgan,yastık,yatak koruyucu alez,yatak örtüleri,banyo paspasları,klozet takımları,
   >Takı aksesuar ve çanta,
   >Korseler,bayan çorap (suba soket dizaltı dizüstü külotlu ),
   >Bitkisel deterjanlar,doğal sabunlar,Awyen Doğrudan Satış Sistemi’nin fırsatlarla dolu dünyasında birlikte kazanmak için lütfen aşağıdaki linke tıkla,

   awyen.de/ref/44016903

   AYŞE BAYAZIT

   Awyen Doğrudan Satış Sistemi
   http://www.awyen.com
   iletisim@awyen.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir