Cumartesi , Mart 23 2019
Anasayfa / Ek İş Ek Gelir / Evden İç Çamaşırı Satmak

Evden İç Çamaşırı Satmak

Evden İç Çamaşırı Satmak

Evden bir ürün satışı yapmak her zaman ciddi anlamda kazanç getiren özellikle bayanların tercih ettiği iş kapısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Evden iç çamaşırı satmak birçok bayanın zamandan tasarruf ederek satın almaktan keyif aldığı bir yoldur. Bu iş için az bir miktar sermaye ile ileride çok iyi kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi yapmaya karar verdiğinizde öncelikli olarak, en çok tercih edilen markalara yönelmek gerekir.

ic-camasiri-satisi

Sonrasında bu markaların toptan satışının yapıldığı yerlere gerek giderek, gerekse de online olarak ulaşıp satın alarak ciddi kâr elde edebilirsiniz. Ev hanımları arasında şayet çok fazla çevreniz varsa günlere, komşu toplantılarına giderken yanınızda götürebilirsiniz. Çeşitler, bedenler ve renkler ne kadar fazla olursa, o kadar çok satış yaparsınız. Hatta siparişlerde alabilmeniz mümkün. Bu işi meslek haline getirenler, çantalara hatta valizin içerisine koyarak, çok çalışanı olan işyerlerine giderek, satış yapmakta ve düzenli müşteri edinmektedir. Birçok bayan sadece özel değil, girişler yasak olmasına rağmen kamu kuruluşlarına giderek, ciddi anlamda satış yapıp sipariş alarak çıkmaktadırlar. Bazı güvenilir internet siteleri vardır. Bu sitelerde açık arttırma usulü ile satış yapılmaktadır. Küçük komisyonlar karşılığında, satışını yaptığınız iç çamaşırlarının fotoğrafını çekip atarak, yüklü sayıda satış yapabilirsiniz.Bir de bazı ünlü markalar var ki, bu markalar internette sürekli üye arayışı içerisine girerler. Bu ünlü markalara, internet üzerinden üye olabilir ve hiç sermaye gerektirmeden size gönderecekleri kataloglar sayesinde, siparişler alabilirsiniz. İnsanlar size ne istediğini ve bedenini belirtiyor. Sizde sipariş vererek getirtiyor ve paranızı alınca da internet üzerinden ödemenizi yapıyorsunuz. Katalogda görünen rakamın çok altında bir rakama geliyor size çünkü üye olmanız nedeniyle sizinde kâr elde etmeniz firmada gözetilmiş oluyor. Bu ünlü markaları dışarıdan bir mağazadan almak istediklerinde müşteriler fiyatları görünce öncelikli tercihi bir anda siz oluyorsunuz. Elinizde bulunan ter bir katalog sayesinde sermayeye gerek kalmadan direk sipariş hesabı çalışıyorsunuz. Marka bir ürün olması nedeniyle de müşteride memnun kalıyor ve kalıcı müşteri edinmiş oluyorsunuz.

Bu sayede milyonlarca kişi iş sahibi olmakta ve geçimini bu sayede kazanmaktadır. Kişi şayet hem keyif almak, hem belirli bir saate bağlı çalışmak istemiyorsa, hem kendine hem de ailesine vakit ayırarak kazanç sağlamak istiyorsa, iç çamaşırı satarak ihtiyaçlarını karşılama olanağı bulmuş olur.
Katalog üzerinden sermayesiz ve ücretsiz üye olarak temsilci fiyatına bayan iç giyim ürünleri satmak isterseniz piaff kayıt sayfamızı bir inceleyin derim.
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

Evde Doğal Kozmetik Ürünleri Yapıp Satmak

Neden Doğal Kozmetik Ürünleri Kozmetik ürünleri cildimizle direkt temas sağlayan ürünler olduğu için içlerinde ne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir