Pazar , Mart 24 2019
Anasayfa / Ek İş Ek Gelir / Evden Satış Yapmak

Evden Satış Yapmak

Evden Satış Yapmak

Dışarıda olmanın vermiş olduğu tüm rahatsız edici etkenlerden uzak, kendi evinin sıcak ve huzurlu ortamında oturduğun yerden rahat rahat para kazanmayı ifade etmektedir evden satış yapmak deyimi. Aslında kulağa hiç de fena gelmiyor.

Son zamanlarda bütçelerine ek katkıda bulunmak isteyen genelde ev hanımları ve öğrencilerin tercih ettiği bir çalışma ve para kazanma yöntemidir evden satış yapmak.

Evden Satış Yapmak

İlerleyen teknolojik hayat ve buna bağlı olarak insan hayatının her kademesine kontrolsüzce giren internet, insanı o denli etkisi altına aldı ki insanoğlu önemli önemsiz her işini internet üzerinden yapar hale geldi. Öyle ki en sıradan alışverişleri bile internetten yapar olduk. Böylesine büyük bir müşteri grubu ve böylesine büyük bir talep çeşitliliği varken, zaten her geçen gün paraya ihtiyacı olan insanoğlu neden bu durumu fırsata çevirmesin?Peki, nedir bu evden satış yapmak yöntemi, evden nasıl para kazanılır?
Adından da anlaşılacağı üzere; bireyin kendi ürettiği ürünlerin pazarlanmasının yanında bazen de değişiklik firmalarca üretilen mamul yâda yarı mamullerin reklam, tanıtım ve satışına aracılık edilmesi işidir.

Öncelikle kendi el emeğimiz göz nurumuz ile yaptığımız örgü ve dantel işleri, çeşitli süs eşyası işleri ile çeşitli marmelat benzeri ürünlerin yapımı ve internet üzerinden pazarlanması şeklinde olmaktadır. Buradan kazanabileceğimiz para tamamen yetenek ve maharetlerimiz ile sınırlı olup ayırabileceğimiz zamanda önemli bir etkendir.

Diğer bir yol ise internet üzerinden satış yapan firmaların satıştaki ürünlerine aracılık yapmak suretiyle her satıştan belli pay alma yoluyla yapılan satış işlemdir. Bu sistemde kazanacağımız paranın miktarı, genelde tarafımızdan aracılık edilerek satılan mal miktarının fazlalığından ziyade bizim aracılığımızla sisteme üye olan bireylerin aracılık ettikleri satıştan aldığımız kar oranlarına bağlıdır. Yani bu demek oluyor ki; 10 liralık bir malın satışına aracılık etmekle sadece 1 TL kazanacak iken, bizim sisteme dâhil ettiğimiz bireylerinde her 10 liralık satışından da ayrı ayrı olmak üzere 1’ er TL kazanacağız.Bir diğer yol ise reklam ve tanıtım yapmaktır. Genelde sanal ortamda kullanılan uygulama ve programlar için geliştirilmiş bir yöntemdir. Bu yöntemle reklamını yaptığımız ürünün internet üzerinden her tıklanması yâda indirilmesi bize çeşitli oranlarda paralar kazandırmaktadır.
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

Evde Doğal Kozmetik Ürünleri Yapıp Satmak

Neden Doğal Kozmetik Ürünleri Kozmetik ürünleri cildimizle direkt temas sağlayan ürünler olduğu için içlerinde ne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir