Cumartesi , Mart 23 2019
Anasayfa / Ek İş Ek Gelir / Eve Dantel İşi Yapın

Eve Dantel İşi Yapın

Günümüzde elinde birçok altın bileziği ve dolayısıyla da mahareti olan bayanlar, bunu paraya çevirme konusunda sıkıntı yaşıyor. Yanı sıra bu becerileri de yitip gidiyor. Oysaki çalışan bayanlar bile işten eve geldiklerinde ek iş yaparak para kazanıyorken, ev hanımlarının da bu tüp maharetleri yitip gitmemeli yanı sıra ek gelir kapısı olabilmelidir. İnternet sayesinde kazanç kapısı ve el emekçilerinin arasında bir bağ kurularak, günümüz şartlarında artık insanların evlerine kadar malzemeler gönderilebilmekte ve belirli fiyatlara anlaşılarak, evlerde ek gelir kazanılabilmekte. Bu konudan haberdar olan özellikle bayanlar bunu birkaç senedir hayata geçirmiş durumda. Bu yazımızda bu durumdan haberdar olmayanlar ve bu güne dek hiç duymamış olanlar için bir kez daha gündeme getirmek istedik.

Eve Dantel İşi Veren FirmalarSon senelerde evlere ek iş, evlere ek iş sağlayan firmalar, evlere işveren firmalar, adı altında evlere birçok sipariş iş gönderilmektedir. Bunlar evlere kurabiye işi, evlere dolma sarma işi, evlere boncuk iş, evlere cüzden çanta yapımı işi, evlere fiyonk yapımı işi, evlere tespih yapımı işi. Evlere kına paketleme işi, evlere nikâh şekeri işi, evlere kutu paketleme işi, evlere kalem montajı işi, evlere mandal montajı işi gibi birçok gibi birçok ek işler verilebilmektedir. Son zamanlarda da el becerileri gelişmiş bayanlara evde dantel işi de verilmektedir. Dantel konusunda ülkemizde birbirinden maharetli bayanlar yaşamakta. Birbirinden güzel modeller, motifler ve örnekler çıkarabilen bu bayanlar istedikleri anda bu maharetlerini kazanca çevirebilirler. Zira internet siteleri evlerinde dantel işi yapabilen hanımlara dantel işi göndererek belirli miktarlarda siparişler verebilmekte. Bu firmalara nasıl ulaşacağız diye düşünecek olursanız evlere işveren firmalar adını taşıyan sitelere girmeniz yeterli olacaktır.

Çünkü bu firmalar zaman zaman farklı konularda iş duyuruları yapabilmekte. Ya da ilgili sitelerin listelerinde adınızı ve iletişim adresini de bırakırsanız sizlere ulaşabilmekteler. Bu sayede size yolladıkları malzemeleri belirledikleri zaman zarfında istedikleri miktarlarda isteyecekler ve ödemenizi de iş bitiminde yapacaklardır. Eğer sizde dantel işi yapabilen ve yapmak isteyen hanımlardansanız eve dantel işi veren firmalar siteleriyle bağlantı kurarak, kazanç sahibi olabilirsiniz.
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

Evde Doğal Kozmetik Ürünleri Yapıp Satmak

Neden Doğal Kozmetik Ürünleri Kozmetik ürünleri cildimizle direkt temas sağlayan ürünler olduğu için içlerinde ne …

2 Yorumlar

  1. merhaba evde ek iş yapmak istiyorum her işi yaparim sincan ankarada oturuyorum

  2. Mandal işi,sarma işi,boncuk işi,fıyonk işi,tesbıh ışı ekıp halınde yapabılırız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir