Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Evlere Boncuk İşi Veren Firmalar

Evlere Boncuk İşi Veren Firmalar
Evde boncuk işi yapmak için bulunduğunuz mahallede ki iş yerlerinde evlere boncuk işi, nakış işi, tesbih dizme gibi işleri veren dükkanlar bulunmaktadır benim olduğum mahallede var. Bu dükkanlardan iş isteyebilirsiniz. Yada sayfamızda yorum kısmından ilan veren yerler ile iletişime geçebilirsiniz.

Evlere Boncuk İşi Veren Şirketler

Yaşam şartları gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Ev kirası, okul masrafları, giyim kuşam derken alınan maaş yetmiyor. Ev ekonomisine ek gelir sağlamak için ev hanımları evde boncuk işi yapabilirler.

evde-boncuk-isiEvde boncuk işi yaparak ek gelir kazanmak isteyen kişilerin sayıları her geçen gün artıyor. Özellikle de yakın oturan komşular yada akrabalar tarafından kurulan gruplar ekip başları sayesinde çok daha fazla iş buldukları gibi aynı zamanda düzenli olarak iş yapma imkanını yakalıyorlar.

Eve boncuk işi veren firmalar da ssk ve yemek masrafı gibi pek çok yan giderden kurtuldukları için yanlarına çalışan almaktansa evde boncu işi yapmak istiyorum diyen kişiler ile çalışmayı tercih ediyor. Sizlerde evde boncuk işi yapmak istiyorum diyorsanız yada eve boncuk işi vermek istiyorsanız hemen sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden iletişim bilgilerinizi ekleyerek iş yada eleman arama ilanınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz.

Evlere ek iş verenler ve ek iş arayanların buluşma noktası yorum kısmından arayan arananı, aranan arayanı bulsun herkes kazansın. herkese bol kazançlar.

529 Yorumlar

 1. EK İŞ ARIYORUM / RİZE

 2. Evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 3. Hemşire olarak çalışıyorum evde boş zamanlarımda eşimle bu işlerden yapmak istiyoruz. Antalya da yaşıyoruz

 4. Ben inegöl alanyurttalınması oturuyorum eve paketleme işi istiyorum .Olur mu acaba.

 5. ben boncuk işi yapmak istiyorum.ist maltepede ikamet ediyorum.

 6. Merhaba elim pratiktir günde 9 10 saat çalışırım istanbulda yasiyorum

 7. Üç arkadaş boncuk paketleme işi yapmak istiyoruz. Ek gelir amaçlı bu işi yapmak istiyoruz.

 8. Adanadan boncuk işi yapmak istiyoruz

 9. Evlerinde İşleme işi Yapmak İsteyen En Az 5 Kişilik Gruplar Halinde olmak Şartıyla Abiye, Penye, Kot, Elbise İşlerimiz Mevcuttur. Araçlarımızla Dağıtım Yapmaktayız. Bağlı Olduğumuz Firmalarımız Vardır Faturalı Çalışmaktayız İşimizi Profesyonel Yapmaktayız 2.nci planda fasoncu değiliz. İş Yapmak İsteyen ekipler gruplar ve Kişiler Bizi Arayabilir. 0212 220 00 57 Gözde İşleme… Tüm İstanbul Bölgesi ve Kırsalları (Şehir Çevresi)

 10. İstanbul esenyurtta oturuyorum evde is yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 11. İstanbul Ümraniye’de oturuyorum öğrenciyim ve fazla boş vaktim var ve ek gelire ihtiyacım var. Acil dönüş yaparsanız sevinirim. Evde yapabileceğimiz her türlü paket, boncuk, etiket vs. işleri kabul ederiz. İşler titizlikle ve çabucak yapılacaktır.

 12. ıkı üç arkadas iş arıyoruz

 13. Evde ek işe ihtiyacım var.eskisehir merkez

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir