Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Evlere Etiket İşi Veren Yerler

Evlere Etiket İşi Veren Yerler
Evlere Etiket İşi Veren Firmalar

Etiketleme Nedir, etiketleme işi, giysi etiketleri, gıda etiketleri, yatak etiketi, barkod etiketi, gelir elde etmek, evlere etiket işi veren firmalar.

Ev hanımlarına yönelik olan işler azımsanamayacak kadar fazla.Bunlardan yeni yeni gün yüzüne çıkan işlerden biri de “etiketleme işi“.

evde-etiket-isi

Etiketleme Nedir?

Etiketleme: bir ürünün cinsini,özelliklerini gösteren bilgilerin ürüne monte edilmesi işlemine denir.
En çok bilindik etiketler şunlardır: giysi etiketleri, gıda etiketleri, yatak etiketi, barkod etiketi vb. Bizim üzerinde durduğumuz ise özellikle penye etiketi, nikah şekeri etiketi gibi etiketlerdir.Nasıl Başlarım?

Etiketleme işi, ek iş yaparak gelir elde etmek isteyenler için oldukça ideal bir iş. Herkesin yapabileceği türden bir iş olmasıyla da oldukça cazip. Fakat ev hanımları tarafından daha çok tercih edilmekte. Bu işe hemen yarın başlamanız dahi mümkün. Fakat öncelikle, evlere etiket işi veren yerler ile irtibata geçmeniz gerekmekte. Bu yerler ile anlaşma sağlayarak, 1000 etiketlemeden 10 TL gibi kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Anlaşma yapacağınız firmalar, size etiketleme yapmak için gerekli malzemeleri de sunmaktadırlar. Bu sebeple hiçbir sermayeye ihtiyaç duymadan, evinizin rahatlığında para kazanmaya başlayabileceksiniz.

Bu iş için gerçekten istekliyseniz,yazımıza yorum yaptığınız takdirde, iş verenlerin size ulaşmasında yardımcı olabiliriz.Yorum yaparken,lütfen yaşadığınız yeri ve size ulaşabilecekleri herhangi bir iletişim adresinizi yazmayı unutmayınız.Şimdiden bol kazançlar…

1.759 Yorumlar

 1. Acil iş arıyorum. Her türlü işi yapabilirim. kına sabun paketleme vs. işleri yapabilirim.etiket işi de olur gürsu bursa da oturuyorum. Teşekkürler.

 2. MERHABALAR,

  TUZLADA EKİBİMLE BİRLİKTE BU PAKETLEME MONTAJ VE ETİKETLEME İŞİ YAPMAKTAYIM VERECEĞİNİZ İŞLER ZAMANINDA VE DÜZENLİ OLARAK YAPILIR.

 3. Eyupde evlere is veriyorum dgurgen55gmail.com

 4. Etiket işi yapmak istiyorum 3 kişilik grubum var dahada çogaltabilirim grubumu elimiz hızlı istanbul ikitellide ikamet ediyoruz

 5. Evde etiket isi yapmak istiyoruz 5 kisiyiz adsnada oturuyoruz cevap bekliyuruz elimiz cok hizlidir

 6. Daha önce evde taş dizim işi yaptım deri çanta etiketi taktım elim hızlıdır ıstanbul bahçelievler kocasinan da oturuyorum

 7. Evde etiketleme işini yapmak istiyorum.Elim çabuktur.İstanbul Ümraniye’de oturuyorum.

 8. Evde is yapmak istiyoruz istanbul zeytinburnundayiz

 9. Evde etiketleme işi yapmak istiyoruz.istanbul güngörende oturuyorum.

 10. Fsm mah. oturuyorum ve evde etiket işi yapmak istiyorum

 11. İstanbul sancaktepe de oturuyorum.bu ise ihtiyacım var.geri dönerseniz sevinirim.

 12. İstanbul Esenlerde ikamet ediyorum

 13. Evde etiketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var ANKARA / ETİMESGUTTA oturuyorum

 14. Merhaba evde etiket işi yapmak istiyorum. İstanbul Kartal’da oturuyorum

 15. Evde etiket işi yapmak istiyorum. 5 kişilik ekibim var. BURSA Yıldırım da yasiyorum. Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir