Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Evlere Kalem İşi Veren Firmalar

Evlere Kalem İşi Veren Firmalar
Evde yapılacak işler ve evden ek iş araştırmamızda kalem yapımı, kalem montaj işi ve kalem kutusu gibi işlerin evde yapılarak ev hanımlarının aile bütçesine katkı sağlamasını amaçlamak.

Evden iş, her ev hanımın ev işlerinden kalan boş vakitlerini değerlendirmek para kazanmak istediği bir hayalidir bizde sitemizde evlere kalem işi, nikah şekeri, mandal işi, dantel işi, örgü işi vb… evde ek iş imkanlarını sağlayan firmaların, kuruluşların bu sayfamızda ilanlarını vermelerini istedik.kalem-isi

Para ihtiyacı bitmez biri bitse diğeri başlar. Okul masrafları, ısınma giderleri, ev kirası, kredi borcu saymakla bitmez mutlaka herkesin bu para denen illete ihtiyacı olur. Evlere ek iş dağıtan firmaları sayfamızda ilanlarını vermelerini istedik ve böyle bir konu açtık lütfen evlere ek iş dağıtan firmalar yorum kısmından ilanınızı giriniz.

Evlere kalem montaj işi vermek isteyenler mesaj kısmına iletişim bilgilerini yazarsa evde ek iş yapmak isteyen arkadaşlarda iletişime geçebilir.

505 Yorumlar

 1. Bnde evde is yapmak istiyorum

 2. Yeni hamileyim evde ek işe ihtiyacım var annemle birlikte yapacağım acil iletişime geçerseniz çok sevinirim her türlü beceri elimden gelir ihtiyacım var kendime güveniyorum ve verilen her işi hızlı ve titiz bir şekilde yaparım eşime destek olmaya ve ek bir gelire ihtiyacımız var dönüş bekliyorum

 3. evde kalem işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız

 4. Adanadan kalem işi istiyoruz

 5. İstanbul Ümraniye’de oturuyorum öğrenciyim ve fazla boş vaktim var ve ek gelire ihtiyacım var. Acil dönüş yaparsanız sevinirim. Evde yapabileceğimiz her türlü paket, boncuk, etiket vs. işleri kabul ederiz. İşler titizlikle ve çabucak yapılacaktır.

 6. Merhaba. Ankara sincan da oturuyorum. Bu işe talibim. Dönüş yaparsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 7. Evde iş yapmak istiyorum hızlı ve pratik çalışan biriyim.adanada oturuyorum.ilgilenirseniz sevinirim

 8. selamlar ismimsomaye 34 yaşımdayım
  evde kalem montajı yapmak istiyorum
  05530471035

 9. selamlar ismim emre 31 yaşımdayım
  evde kalem montajı yapmak istiyorum

 10. Ben Sultanbeyli’de oturuyorum. Evde kalem montaj işi yapmak istiyorum.E-postamdan geri dönerseniz sevinirim

 11. Sakarya evde kalem isi istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir