Cumartesi , Mart 23 2019
Anasayfa / Haberler - Duyurular / Forivia Altın Kampanyası

Forivia Altın Kampanyası

Forivia siz değerli temsilcilerine altın kampanyası düzenledi. Kasım ayında ki performansınıza göre çeyrek altın, yarım altın, tam altın kazanma şansını yakalayın. Birbirinden güzel ürünlerin olduğu online forivia kataloğunu sayfamızın sağ üst kısımdaki katalog bannerına tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yeni seviyelere ulaşanlar altınları kapıyor!

Kasım’da Ekim seviyenizin üzerine çıkın ve harika altın fırsatlarından yararlanın. Ulaştığınız yeni seviye için kazanacağınız miktarı aşağıdaki tablodan inceleyin ve hedefinizi belirleyin!forivia altin kampanyasi

Ekim’i Elmas Lider seviyesinde tamamladıysanız Kasım’da hak kazandığınız her Liderlik Primi (800tl) ‘nin yanısıra 1 Tam Altın kazanırsınız.

Kampanya Şartları

Kampanyadan yararlanabilmek için direkt bağlı temsilcileriniz arasında sizinle aynı liderlik seviyesine sahip temsilciniz bulunmaması gerekmektedir. Bu şart Elmas Liderlik için geçerli değildir. Elmas Lider’lerin kampanyadan yararlanabilmesi için 800TL kazandıran Liderlik Primi şartını yerine getirmeleri yeterlidir.

Kasım’da kayıt olmuş yeni temsilciler kampanyaya katılabilirler. Bu durumda olan temsilciler ilk kazanç sınırı olan %40 Lider seviyesinden itibaren kazanç sağlamaya başlayabilirler.
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

Vatandaşını rahat ettiren kentler

Trafikleri rahat, toplu taşıma araçları yeterli, yeşil alanları bol, vatandaşlarının finansal statüleri güçlü, fizik ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir