Cumartesi , Şubat 16 2019
Anasayfa / Haberler - Duyurular / Forivia Temsilci Girişi

Forivia Temsilci GirişiForivia temsilcisi her birey ürün satışlarından yüzde 30 kazanç elde eder. Forivia temsilcisi kendi ekibini kurabilir ve ekibinden prim kazancı elde eder. Forivia temsilci girişi yaparak sitemizden kendi paneline ulaşarak online alışveriş yapabilir, alt ekip bilgilerine ulaşabilir.

forivia-kayitPara Kazandıran Ek İş İmkanları ve Para Kazanma Yolları İçin Tıklayınız...

Forivia, takı ve aksesuar alanında doğrudan satış sektöründe koleksiyon genişliği açısından en büyük ürün gamına sahiptir. Sunduğu kolye, küpe, yüzük, bileklik, vb. ürünlerin tüm üretimi Forivia’nın kendi üretim ve kalite kontrol süreçlerinden geçmektedir. Bu sayede ürün kalitesini ve dayanıklılığını kategorisinde en yüksek seviyeye taşıma yetenek ve gücüne sahiptir.

Forivia, geniş ürün çeşitliğinin yanı sıra oluşturduğu özgün çok katlı pazarlama sistemi ile rakiplerinden farklılaşmaktadır. 18 yaşını doldurmuş her bireyin Forivia Temsilcisi olarak ek gelir sağlayabileceği ve hane kazancına katkı sağlayabileceği bir sisteme sahiptir. Bir çok Forivia Temsilcisinin kendi tercihine göre kazanç sağlayabileceği ve ister tam zamanlı ister yarı zamanlı bir iş kurabileceği esnek bir çalışma sistemi sahiptir.
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

Uzmanlar, indirim çılgınlığı günlerinde siber dolandırıcılara karşı uyardı

E-ticarette indirimli satışların yapıldığı kampanya günlerindeyiz. 26 Kasım’a denk gelen Siber Pazartesinde milyonlarca elektronik ürün …

2 Yorumlar

  1. ÇOK GÜZEL ÜRÜNLER BENCE ÇOK BEYENDİM

  2. semiha akbulut

    çok güzel ürünlerinınz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir