Pazar , Mart 24 2019
Anasayfa / Haberler - Duyurular / Forivia Yeni Katalog Mart 2016

Forivia Yeni Katalog Mart 2016

Forivia Yeni Katalog Sayı 2

Yaz geliyor! Havaların yavaş yavaş ısınmaya başlayacağı bu günlerde çevrenizin renklendiğini görmeniz şaşırtıcı değil. Bu renkliliğe siz de katılmak isterseniz size yardımcı olmak için yine harika ürünlerimiz var Takı ve aksesuarlar Forivia Kataloglarının tabii ki vazgeçilmez ürünleri. Her sezon farklılaşan ve mevsimle birlikte sezonun da yeni trendlerini bir araya getirerek hazırladığımız koleksiyonu beğeneceğinize eminiz.

Önceki koleksiyonlara göre renkli seçenekleri biraz daha fazla göreceğiniz bu katalog ilkbaharın gelişi ile pararlel olarak hazırlandı.

Özellikle şık kombinler oluşturabileceğiniz bileklikler, beraberinde kullanabileceğiniz kolye, yüzük ya da kol saatleri ile yaratıcılığınızı en üst seviyede kutlanabileceğiniz harika ürünler sizi bekliyor.

Bir önceki katalogumuzda yenilenen kol saatlerini ise çok sevdiniz! Bir çoğu kısa zamanda tükendi. Yine aynı özelliklerde ancak her zaman olduğu gibi uygun fiyatlara bir çok harika kol saati modelini bu katalogda da bulabileceksiniz Unutmayın Forivia’da size sunduğumuz kol saatlerinin özellikleri ve fiyatı karşılaştırıldığında benzerinin Türkiye’de sunulmadığı harika ürünlere sahip oluyorsunuz. Kol saatlerinin tamamı yine civa içermeyen daha uzun ömürlü pil. paslanmaz çelik kasa kapağı, azo renklendirici içermeyen kayış, kadmiyum içermeyen kasa, 1 ATM su geçirmezlik ve bunun yanında JAPON SEIKO EPSON MEKANİZMA ya sahip.Forivia-2016-02-Ilkbahar-Katalog

Güneş Gözlükleri

İkbahar yazın habercisi ve yaz dendiğinde aklımıza güneş geliyor. Güneşli havalarda hem sağlık hem de şıklık için güneş gözlüğü kullanmak artık çok genel bir alışkanlık. Sizlere her sene olduğu gibi çok seveceğiniz bir güneş gözlüğü koleksiyonu hazırladık. Üstelik tasarımları ve kaliteleri göz önünde alındığında farklı kıyafetleriniz için birden fazla güneş gözlüğüne sahip olmak isteyeceğinizi tahmin etmek güç değil. Bunu düşünerek bu harika koleksiyonu sadece ıg.gotl’den başlayan fiyatlarla size sunuyoruz.

Tüm koleksiyon tasarımı ve kalitesi ile birlikte sağlığınız göz önünde bulundurularak UV 400 filtre ile donatıldı. Bu sayede şıklığınız ile birlikte göz sağlığınızı da koruyabileceksiniz. Her birini detaylı şekilde incelemenizi onerırız.

Kısacası yine harika ürünlerle dolu bir Forivia Katalogu ellerinizde. Yeni dönemlerde çok seveceğiniz ürünlerle yine karşınızda olmak üzere…

forivia kayıt

forivia kayıt
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

En Yeni Sınav Konusu Kişisel Verileri Koruma

Kişisel Verileri Koruma Kanunu ile hayatımızda yepyeni bir dönem haşladı. Bu konuda çok bilinmeyen var. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir