Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Gelinlik İşleme Ek İş, Ek Gelir, Ek Kazanç

Gelinlik İşleme Ek İş, Ek Gelir, Ek Kazanç
Gelinlik işleme işi ile para kazanmaya ne dersiniz? Ev hanımlarının dikiş nakış ve işleme işlerinde becerikli oldukları aşikardır. Profesyonel bir eğitim ilede bu işte çok başarılı olabilirsiniz. Eğitim veren belediye kurslardan yada bu işte tecrübe sahibi olan kişilerden işi iyice öğrenebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Mutluluğun, saflık ve duruluğun simgesi olarak bilinir gelinlikler. En bakımsız bayanın bile, kendisini bir periye dönüştürdüğü halidir gelinlik içerisinde, dünya evine girmeyi bekleyiş süreci. Aylar öncesinden hazırlıkların başladığı düğün töreni için gelinlik seçimi de en az dört ay öncesinden kararlaştırılmaya başlanmalıdır ki, olası aksiliklerin ve gecikmelere bağlı moral bozukluklarının önüne geçilebilsin.

Tabii yüzlerce birbirinden güzel gelinlik arasından kişinin en özel günü için kendisine bir gelinlik seçmesi son derece zor ve kafa karıştırıcı bir süreçtir. Bu süreçte yaşanan duygusal travmalar ile her an bir değişiklik isteme ihtimali de söz konusudur.

gelinlik islemeGelinlik satışı ve kiralaması yapan gelinlikçiler ise, beğendirmesi birbirinden zor gelinliklerinin kişiye tam anlamıyla hitap edebilmesi için çeşitli hizmetleri de sunmaktadırlar. Kişiye özel gelinlik dikimi, farklı gelinlik işlemesi modelleri imkânları gibi faktörlerle stresli ve heyecanlı bir bekleyiş içerisine olan gelinlerin karar vermelerinde ve mutluluklarında yardımcı olmaya çalışmaktadırlar.

Elbette yoğun bir talebin söz konusu olduğu bu sektörde, tüm işlere kendi başlarına yetişmeleri mümkün olmamaktadır ki bu nedenle evlere ek iş gönderimi yoluna giderek kendilerinin ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Evde gelinlik işleme işi, dikiş konusunda biraz eğitim aldıktan sonra bütün bayanların son derece rahat bir şekilde yapabileceği bir iş olduğu gibi, engelliler için evden para kazanma imkânları arasında da ciddi bir yere sahiptir. Kimi zaman sizden tamamen yeni bir gelinlik dikmenizi isteyen gelinlikçiler, kimi zaman yalnızca gelinlik işleme yaparak sizlere ciddi bir gelir kapısı sağlayabilmektedirler.

21 Yorumlar

  1. Banu karayucel

    15 yillik dikis dwnwyimim bulunmaktadir.13 yil kadar kendi m9da evimi islesttum.evde overlok ve dikis makinam mevcuttur.evde her model gelinlik nisanlik duvak cicek dizayni aplik ve metre isi dantel islemesi yapabilirim.cizim isleme yapabilirim.tlefon numaramdan bana ulasabilirsin.05423952047

  2. acil gelinlik işleme işi arıyorum. halkalı TSK.

  3. Ben kasnakta tiğ işi yapıyorumyani gelinliklerin ön kısmını işlerim duvak işide yaparım evde oturuyorum işe ihtiyacım var mesaj atarsanız sevinirim ist. Gaziosmanpaşada oturuyorum.

  4. ev hanımıyım Ankara da yaşıyorum evde yapabileceğim işler arıyorum.cevap yazarsanız sevinirim. aydagul_davaz@outlook.com

  5. mrb acıl ıse ıhtıyacım var 055, 475 97 74

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir