Genç Bir Cilt İçin Faberlic Temizleme Kuralı

Faberlic ürünleri cildinizin sağlığını düşünüyor. Kimyasalların olmadığı sağlıklı ürünler ile cilt temizliği yapabilirsiniz.

Doğru temizleme ve yaşlanma karşıtı bakım arasında nasıl bir bağlantı olabilir? Cildin ilk solma belirtileriyle mücadele etmeye başlarken, güzellik prosedürlerinizi yeni bir seviyeye taşıyın. En özenli ürünler ve bakım çizelgesini sıkı şekilde takip etmeniz gerekecek!

1. Yaşa uygun jel veya köpük

30 yaş üstü cilt temizliğinde uygun olmayan cilt jeli veya daha kötüsü sabun kullanılmamalıdır. Yumuşak ve nazik ürünler, yaşınıza uygun olmalı, özenli bir şekilde temizlemeli ve ürünler cilt kuruluğuna neden olmamalıdır.

2. İki aşamalı temizlemeMakyajın temizlenmesi ve yüzün yıkanması, iki ayrı süreçtir. İlk önce göz ve yüzdeki makyaj silinmeli, ondan sonra temizleme jeli veya köpüğüyle yüz yıkanmalıdır. İki fazlı makyaj temizleme sıvısı mükemmel bir çözüm olabilir: cildi kurutmadan temizler ve bakım yapar.

3. Özenli peeling

Cildi inceltebilecek veya esnekliğini kaybettirecek her türlü etki, yaşlanma karşıtı bakım kapsamında kabul edilemez. Büyük taneli peeling ürünlerini kullanılmamalıdır. Buna karşın yumuşak bitkisel peelingler ve mikro-peeling ürünlerini tercih etmelisiniz.

4. Hassas hareketler

İnce ve hassas göz çevresinden makyajı silerken pamuk diskine özel temizleme ürününü bolca döküp, titizlikle masaj çizgilerini takip edin: üst göz kapağında iç göz köşesinden dış köşesine doğru; alt göz kapağında ters tarafa doğru hareket edin. Cildi çekmeyin ve ovalamayın: bu tür hareketler yeni kırışıklıkların oluşmasına neden olacaktır.

5. Günlük düzen

Gününüz ne kadar yoğun olursa olsun, mükemmel temizleme, akşam bakımının vazgeçilmez parçasıdır. Aynı düzeni kullanarak bakım yapın: makyaj temizleme ürünü – yüz yıkama köpüğü – tonik: böylece sabah göreceğiniz aynadaki kişi sizi hep sevindirecektir!

üye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir