Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Hipper / Hipper A.Ş Nedir? Hipper Ne İşe Yarar?

Hipper A.Ş Nedir? Hipper Ne İşe Yarar?

Nedir bu Hipper diye merak ediyorsunuz. Tüm dünyada yatırımcıların gözdesi olan sanal para birimi diğer adıyla elektronik para Turcoin üretimi yapan firmadır. Sadece Turcoin değil teknolojik altyapısıyla milyonlarca üyenin aynı anda işlem yapabilmesine olanak sağlayan yeni nesil bir iş ortaklığı platformudur.

Hipper Bilgi Sistemleri ve Yatırım A.Ş 22 şubat 2017 tarihinde Eskişehir’de 1.000.000 TL ana sermaye ile kurulmuş resmi bir yazılım firmasıdır.

Şirketin GBC Holding iş ortaklığı bulunmaktadır. GBC Holding bünyesinde 22 şirket bulunduran yıllık cirosu 5 milyar dolar olan 85 ülkede faaliyet gösteren bir kuruluştur.

GBC Holding’in alt firması olan Anafis Elektronik Ödeme Sistemleri AŞ (Gscash) tarafından ülkemizde elektronik para ödeme sistemi olarak hizmet veren ve bu alanda BDDK tarafından muvaffakiyet ve onay belgesi almış ilk ve tek firmadır.

Bunun resmiyetini www.oded.com.tr adresinden sorgulayabilirsiniz, burası elektronik ödeme derneğinin resmi sitesidir ve burada yer alan firmalar BDDK tarafından onaylanmış firmalar olmak zorundalar. Üyeler kısmında Gscash’i ve diğer büyük firmaları görebilirsiniz (Turkcell ve Vodafone ödeme hizmetleri A.Ş gibi) yine bu derneğinde kurucu üyesi GBC Holding sahibi olan Syn. Sadun Kaya’dır.
Bu yüzden Hipper’in arkasında böyle büyük bir güç vardır.

Bizler Hipper de giriş yaptığımızda Gscash paketi satın alıyoruz ve almış olduğumuz her paketten bir yıl boyunca günlük gelir sağlıyoruz.

  • Paket ücreti 2.000 tl dir
  • Aylık getirisi 360 tl dir.

Yani BDDK tarafından onayli resmi elektronik para paketine yatırım yapmış ve gelir sağlamaya başlamış oluyoruz.

Hipper ve GBC Holding in vizyonu Master Card anlaşmalı ön ödemeli kredi kartı olan Hippara Card’ı aracı banka olmaksızın çıkarmak. Bunun için gerekli olan lisan için 250.000 dolar ön ödeme yapıldı ve üye sayısı 10.000 kişiyi bulduğunda lisansı alıp kartı ülkemizde ve tüm dünyada çıkararak Master Card anlaşmalı tüm iş yerlerinde geçerli hale getirmek.

Tüm bunlar Hipper A.Ş’de sizleri ve bizleri bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.