Pazar , Mart 24 2019
Anasayfa / Ek İş Ek Gelir / İnstagram’da Ürün Satışı Yaparak Para Kazanmak

İnstagram’da Ürün Satışı Yaparak Para Kazanmak

İnstagram Ürün Satışı Yaparak Para Kazanmak

Sosyal medya her şeyimiz haline gelmişken insanlar buralardan bir kazanç elde edebilmek adına her yolu deniyorlar. Para kazanmanın bile çok kolay bir durum konumuna yerleştiği şu günlerde, para kazanmanın getirmiş olduğu mutluluk ile de de bizlerde bir güven oluyor. Yapılan her işin karşılığının olduğu dünyamızda yaşamak kadar dünya değerlerini içimizde yaşamak da çok önemli bir durumdadır. İşte insanların para kazanmak için günde yaklaşık 8 – 9 saat çalışırken bazı insanlar ise masa başında istedikleri zaman diliminde hayatlarına yön vererek kısa ve uğraşım işleri ile karşı karşıya kalmadan kolay ve hızlı bir şekilde masaları ve parmakları ile kısa sürede istedikleri para miktarına ulaşa biliyorlar.

İnstagram Ürün Satışı Yaparak Para KazanmakSosyal medyalardan sadece haberleri, gelişmeleri duymakla kalmayıp o konu hakkında bizlerde bilgi ulaşımına ulaşmış oluyoruz. Sosyal medya da ünlülerin bile en çok kullandıkları olan İnstagram, insanlara farklı ve sıra dışı bir hizmet sunuyor. İlk çıktığı zamanlarda sadece çok az bir kısım arasında bilinip, Vine uygulaması çıkınca ise yedi saniyelik videolarını on beş saniyeye çıkararak uygulamada bir değişiklik yaratmış oldular. Eklenen bu özellik kullanıcılar tarafından güzellikle karşılanırken, İnstagram gibi bir uygulamada pazarlama işine sahip olan kişiler ise ürünlerini daha iyi pazarlama fırsatını yakalamış oldular. Bazı insanlar gelişmelerden ve durumlarını bildirmekten hoşlandığı gibi bazıları ise bu uygulamalar üzerinden para kazanma fırsatını elde ediyorlar.

İşte tam olarak bu duruma İnstagram ürün satışı yaparak para kazanmak deniyor. Bu işi yapa bilmek için önce İnstagram hesabımızın bulunması gerekmektedir. Bu hesap üzerinden takipçi sistemini arttırarak daha geniş kitlelere ulaşıp işimizi ondan sonra pazarlamalıyız. Takipçi platformunda yayıldıktan sonra ise, satmak istediğimiz ürünü İnstagram hesabımıza koyarak altına fiyatı veya özellikleri gibi durumlarını yazarak gönderiyi paylaşabiliriz. İnstagram hesabımızın açılış bölümünde tanıtım olan yerlere iletişim bilgilerimizi girerek insanların bizlere daha kolay bir şekilde ulaşıp, ürünlerimizi daha kolay ve hızlı bir bülten ile satma fırsatını yakalamış oluruz. İşte bu sayede İnstagram da ürün satışı yaparak para kazanmak işlemi tamamladığımız gibi yorulmadan ve bir efor sarf etmeden parayı akıtmış oluruz.
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

Evde Doğal Kozmetik Ürünleri Yapıp Satmak

Neden Doğal Kozmetik Ürünleri Kozmetik ürünleri cildimizle direkt temas sağlayan ürünler olduğu için içlerinde ne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir