İşCep ile hayat çok kolay!..

İs Bankası, dijital bankacılık çözümleri ile müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırıyor. Her ay mobil uygulamalarına yeni özellikler kazandırarak, müşterilerine zaman ve mekandan bağımsız olarak finansal hizmetlere hızla ulaşma ayrıcalığı sunuyor…

İŞ BANKASI, müşterilerinin günlük hayatının ayrılmaz bir parçası olma anlayışı ile yürüttüğü dijitalleşme çalışmalarında, müşterilerinin sıkça ihtiyaç duydukları finansal hizmetleri başta mobil olmak üzere tüm dijital temas noktaları üzerinden uçtan uca sunabilmeyi ve ideal müşteri deneyimi yaratabilmeyi en önemli önceliği olarak görüyor.

Bu bağlamda dijital temas noktaları özelinde işlem çeşitliliğinin sürekli artması yönünde çalışıyor, her ay mobil uygulamalarına yeni özellikler kazandırmaya devam ediyor.

İnternet ve akıllı telefon kullanımının yaygınlaşarak günlük hayatın önemli bir parçası haline gelmesiyle bankacılık işlemlerinde mobil ana temas noktası konumunda. İş Bankası, bugün 7 milyondan fazla dijital müşterisine İşCep’ten 280’e yakın işlem çeşidiyle zengin bankacılık hizmetlerini mobilden sunarak, müşterilerinin mekan ve zamandan bağımsız olarak her an her yerden ihtiyaç duydukları işlemleri kolayca gerçekleştirmelerine olanak sağlıyor. İşCep kullanıcılarına sunduğu kolay, hızlı ve basit deneyim ile bugün İş Baııkası’nda yapılan her iki işlemden birine ev sahipliği yapıyor. İşCep ile Anında Kredi’den ücretsiz wi-fi hizmetine, para transferinden yatırım işlemlerine, şubeden randevu alma hizmetinden vergi ödemelerine kadar çoğu Türkiye’de ilk olmak üzere pek çok hizmet geniş bir yelpazede sunuluyor.

İŞCEP MOBİL BORSA

İş Bankası’nın İşCep uygulamasında yatırımcılara büyük kolaylık sunan önemli bir deneyim de İşCep Mobil Borsa. Borsada gerçekleştirilen yatırım işlemleri için hızın, bankacılık işlemleri için de kolaylığın son derece önemli olduğu gerçeğinden yola çıkan İş Bankası, İşCep’in “Mobil Borsa” özelliği ile Türkiye’de ilk defa ayrı bir uygulamaya ya da veri kaynağına ulaşmaya gerek kalmadan piyasalara ilişkin haberlerden teknik analizlere kadar, borsada işlem yaparken ihtiyaç duyulabilecek tüm bilgilere kolayca erişim imkânı sunuyor. İş-Cep’teki Yatırım menüsünden ulaşılabilen Mobil Borsa ile İşCep kullanıcıları, hisse senedi ve varant fiyatlarını ücretsiz olarak anlık takip edebiliyor, alım-satım işlemlerini gerçekleştirebiliyor, derinlik ve hacim bilgilerini rahatça görüntüleyebiliyor.

İŞCEP İLE DÜNYA BORSALARINDA İŞLEM İMKÂNI

İşCep’in “Yurt Dışı Piyasalar” özelliğiyle, yatırımcılar Türkiye’de ilk kez bir bankacılık uygulaması içinden yurt dışı piyasalarda hisse senedi ve futures işlemleri gerçekleştirebiliyor. “Yurt Dışı Piyasalar” ile kullanıcılar NASDAQ, NYSE, XET-RA, LSE, ICE, SEHK gibi Avrupa, Amerika ve Asya’da faaliyet gösteren 26 borsada işlem yapma ayrıcalığına sahip oluyor. Üstelik Yurt Dışı Piyasalar hesaplarını İş Bankası şubelerine gitmelerine gerek kalmadan IşCep’ten saniyeler içerisinde açabiliyor.

İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulan “Yurt Dışı Piyasalar” platformuna îşCcp’tcn bireysel müşteri girişi yapılarak kolayca ulaşılıyor. Yurt Dışı Piyasalar işlem hesabı açılışında herhangi bir yatırım alt limiti de yok. Bu sayede, yurt dışı piyasalarda işlem yapmak için genellikle talep edilen yüksek yatırım tutarı koşulunu sağlamalarına da gerek olmadan, tüm yatırımcılar yurt dışı piyasalara herhangi bir hesap işletim ücreti ödemeden kolayca erişebiliyor.

Yatırımcılar, platform içerisinde yer alan “Haberler” sayfası üzerinden ekonomik gelişmelere ve yurt dışı piyasalara ilişkin haberlere erişebilirken, “Takvim” özelliği ile küresel piyasalardaki önemli ekonomik verileri de takip edebiliyor. Ayrıca, kendi izleme listelerini oluşturarak istedikleri hisse senedi ve futures kontratları tek yerden takip edip, kıymetler üzerinde fiyat alarmı kurabiliyor, teknik analiz gerçekleştirebiliyor. Kullanıcılar, dilerlerse anlık fiyat verilerine de abone olabiliyor.

YATIRIM FONU ALI M-SATIM KOLAYLIĞI DA İŞCEP’TE

Yurt içi ve yurt dışı borsa işlemlerinin yanı sıra birikimlerini yatırım fonu ile değerlendirmek isteyen İşCep kullanıcıları Yatırım menüsünden ister anlık fiyatlı ister TEFAS’tan alınıp satıla-bilen tüm fonlara kolayca ulaşabiliyor.

İŞ PORTFÖY ELEKTRİKLİ ARAÇLAR KARMA FONU

îşCep’ten de kolayca alınıp satılabilen, îş Portföy tarafından yatırımcılara sunulan îş Portföy Elektrikli Araçlar Karma Fon ile elektrikli araç üretiminin getirilerinden yararlanmak isteyen yatırımcılara tek fonla yatırım yapma imkânı sağlanıyor.

İş Portföy Elektrikli Araçlar Karma Fon

Fon, toplam portföyünün yüzde 80’i ile devamlı olarak, yurt içinde veya dışında işlem gören, elektrikli araç üreten şirketlerin yanı sıra, akıllı araç teknolojisi geliştiren, pil üretimi yapan ve pil üretiminde kullanılan madenleri işleyen madencilik şirketlerinin ortaklık paylarına, özel sektör borçlanma araçlarına, Amerikan Depo Sertifikalarına (ADR) ve Global Depo Sertifikalarına (GDR) yatırım yapıyor.

ÜÇ TALİHLİ ÇİFTE ELEKTRİKLİ ARAÇ TEKNOLOJİSİNİ ALMANYA’DA GÖRME ŞANSI

TEFAS’ta da işlem gören İş Portföy Elektrikli Araçlar Karma Fon’a yönelik olarak İş Bankası tarafından düzenlenen kampanya ile 1 Kasım 2018 – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında tek seferde 500 adet ve üstü katılma payı alanlar, Almanya seyahati ödüllü çekilişe katılmaya hak kazanıyor.

2-4 Mayıs 2019 tarihleri arasında Almanya-Leipzig’de bulunan BM W Grup Fabrikası – Özel Rehberli Elektrikli Araçlar/ BM W I Üretimi Turu’nu da içeren çift kişilik seyahat ödülünü kazanabilmek için, kampanya tarihleri arasında îşCep’ten, İş Bankası İnternet Şubesi’nden ya da en yakın îş Bankası şubesinden tek seferde 500 adet ve üstü fon katılma payı alış talimatının verilmesi ve yapılacak çekiliş öncesinde talimatın gerçekleşmesi yeterli.

Çekiliş kampanyasına* ilişkin detaylı bilgiye isbank.com. tr’den ulaşılabiliyor.

İŞCEP İLE ANINDA İŞ BANKASI MÜŞTERİSİ OLUN

İşCep’in gerçek zamanlı, kolay ve hızlı yatırım hizmetleri ile diğer tüm kolaylıklarından yararlanmak isteyen ancak henüz îş Bankası müşterisi olmayan herkes için artık îş Bankası müşterisi olmak çok kolay.

îş Bankası müşterisi olmak isteyen, 18 yaşından büyük, yurt içinde yerleşik ve T.C. vatandaşı olan herkes ÎşCep veya isbank.com.tr üzerinden başvurusunu birkaç dakikada hızlıca gerçekleştirebiliyor. Sürecin son adımı olan Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi’nin imzalanması için başvuru sahipleri adreslerinde ziyaret edilebiliyor veya diledikleri îş Bankası şubesine giderek başvurularını tamamlayabiliyor.

İŞ BANKASI’NDA YENİLİKLER DEVAM EDECEK…

îş Bankası için önemli olan teknoloji ile finansal hizmetleri birleştirerek müşterileri için değer yaratan ve hayatı kolaylaştıran bir kurum olmak. îş Bankası’nm dijital bankacılık faaliyetleri mobil teknolojilerin yanı sıra, diyalog bankacılığı, yapay zeka teknolojileri, robotik teknolojiler ve blockchain yatırımları ile çok yönlü olarak yürütülüyor.

Kampanya, T. İş Bankası A.Ş. tarafından MPÎ’nin 1111012018 tarih ve E. 10123 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 18 yaşından küçükler katılamaz. ÖTV ve KDV hariç, diğer yasal yükümlülükler talihliye aittir. Fon getirisi fonun yatırım stratejisine ve piyasa koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Fon yönetim ücreti günlük yüzde 0,00548, yıllık yüzde 2’dir. Fondan tahsil edilecek ücretlerin toplamı (yönetim ücreti dâhil) fonun ortalama yıllık büyüklüğünün yüzde 3,65’ini geçemez. Fon izahnamesine ve yatırımcı bilgi formuna fon kumcusu İş Portföy Yönelimi A.Ş. ’nin internet sayfasından ve Kamuyu Aydınlatma Platformu internet sayfasından ulaşılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir