Pazar , Mart 24 2019
Anasayfa / Ek İş Ek Gelir / Kadınlar İnternetten Para Kazanabilirmi?

Kadınlar İnternetten Para Kazanabilirmi?

Kadınlar İçin İnternetten Yapılacak İşler

Ev hanımları için para kazanmak ve aile ekonomisine az de katkı bulunmak adına yapılabilecek işlerin başında internetten yapılabilecek işler gelmektedir. Ev hanımı; doğası gereği neredeyse tüm gününü evde geçirmekte olduğundan, bulduğu boş vakitlerde evinden ayrılma zorunluluğu bulunmadan günde birkaç saatini ayırarak rahatlıkla internet üzerinden para kazanabilmektedir. Kazanılabilecek tutar, bireyin tamamen işe ayırabileceği zamanla doğru orantılıdır.

Kadınlar İçin İnternetten Yapılacak İşler

Peki, ama nedir bu kadınlar için internetten yapılacak işler, kısaca sıralayalım.

-İnternet üzerinden bir şeyler satmak: Biraz paramız ve ayıracak zamanımız varsa yapılabilecek kolay işlerden biri. Genelde kendi yaptığımız çeşitli ürünlerin pazarlamasını yaptığımız bir sistemdir. Örneğin evde yaptığımız el örgüleri, süs eşyaları ve benzeri ürünleri satabileceğimiz bir alternatiftir.-Satış ortaklığı: Çeşitli firmalar ait ürünlerin, sizin aracılığınız vasıtası ile satılması prensibine dayanır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta şudur. Sizin kazancınızı belirleyen asıl durum, sizin vasıtanızla satılan ürün miktarından ziyade, sizin vasıtanızla üye olan diğer bireylerin size dolaylı yoldan kazandırdıklarıdır. Örneğin kendi satışlarınızdan ürün başına 1 lira kazanırken, sizin sayenizde sisteme üye olan 10 kişinin satışlarından ürün başına 10 lira kazanırsınız.

-Anket doldurmak: Çeşitli firmalar ürünleri hakkında müşterilerin fikir ve yorumlarını anlamak, gerekirse geliştirmek ve yenilemek amacıyla internet üzerinden muhtelif konularda anketler yapmaktadır. Yapmamız gereken bu anket firmalarına üye olmaktır. Firma daha sonra sizin sosyal ve beşeri durumunuza göre çeşitli anketler belirleyerek tarafınıza bildirecek ve doldurmanızı talep edecektir. Genelde firmalar anket başına 10 kuruş ile 7 lira arasında ücret ödemektedir. Evde yapılabilecek işlerin en kolayıdır.

-Makale Yazarlığı: Genelde firmaların reklam ve tanıtım sayfalarının güncellenmesi ve yenilenmesi maksadıyla, siteye üye olan ve yazar diye tabir edilen kişilere 100 kelimesi 50 kuruştan az olmamak kaydı ile belirlenen fiyatlarda yaptırılan işlerdir. Diğer işlerden farklı olarak; iyi derecede yazım kuralları ve edebi metin bilgisi gibi bazı niteliklerin olması gerekmektedir. Aynı zamanda yazarın aktüaliteyi takip eden ve genel kültür seviyesi yüksek bir birey olması, sipariş verilen konulara olan hâkimiyeti artıracağından, çok daha fazla konuda daha rahat metinler yazabilmesini sağlayacak ve nihayetinde yazarın daha fazla para kazanmasını sağlayacaktır.
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

Evde Doğal Kozmetik Ürünleri Yapıp Satmak

Neden Doğal Kozmetik Ürünleri Kozmetik ürünleri cildimizle direkt temas sağlayan ürünler olduğu için içlerinde ne …

6 Yorumlar

 1. Alman LR kozmetik markasını duydunuz mu? Avon ve Oriflame gibi üyelik sistemiyle kendinize indirimli ürün alabiliyor veya temsilci olup ürünlerin satışını yapabiliyorsunuz. Ben 1 yılımı tamamladım, hem kendi ihtiyaçlarımı karşılıyorum, hem de ekibimi kurdum ve hatırı sayılır bir gelirim var. İlginizi çekeceğini düşünüyorum, bir bakın lütfen 😉

 2. evde 5 kisiyiz .Islak mendil isi istiyorum.ist/anadolu yakasi dudulluda oturuyoz.05360146445

 3. Ankara Çankayada oturuyorum 21 yaşındayım. Paketleme işlerini yapabilirim.

 4. Merhaba,
  LR Health and Beauty 30 senelik bir Alman kozmetik firması, 300.000 üzerinde satış ortağı ile Avon ve Oriflame gibi üyelik sistemiyle kendinize indirimli ürün alabiliyor veya temsilci olup ürünlerin satışını yapabiliyorsunuz.
  LR son 10 senedir Türkiye’ de faaliyet gösteriyor ve son 2 yıldır da inanılmaz şekilde büyüyor.
  Ben LR iş ortağı olarak 1 yılımı tamamladım, bu süre içinde kendi ekibimi kurdum, şirketimin performans ödülleri olan kol saati, Samsung tablet, Samsung cep telefonu ve son olarak da 2016 model Clio marka şirket aracımı teslim aldım. Üstelik hatırı sayılır da bir gelir elde ediyorum.
  Sizin popüler bir web siteniz olduğu için ilginizi çekeceğini düşünüyorum, incelemeniz için websitemiz http://www.aloeveraisfirsati.com .
  Ayrıca https://youtu.be/qIaZb_rIP1w adresindeki 1 dakikalık tanıtım videomuzu da izleyebilirsiniz.
  İyi günler

 5. İstanbul / Kartal

 6. Neriman ERKİŞ

  Türkçem çok iyidir.Yazım kurallarına çok dikkat ederim.Çok detaycıyımdır.Rahatlıkla bu işi yapabilirim.Bana ulaşabilirseniz sevinirim.Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir