Cumartesi , Mart 23 2019
Anasayfa / Ek İş Ek Gelir / Kişiye Özel Hediye İşi Yapmak

Kişiye Özel Hediye İşi Yapmak

Kişiye Özel Hediye İşi

Son zamanlarda gelişen ve globalleşen dünya sayesinde, birbirinden farklı konseptlerde: özel gün konseptleri, seneyi devriyeler, baby Show erler, farklı konseptli mevlitler, doğum günleri, sevgililer günü, kına törenleri, açılış ve iş terfi kutlamaları gibi birbirinden farklı formatlarda kutlamalar yapılmakta.
Yanı sıra bu sayede de eli boş gitmek istemeyenler veya davetlileri küçük hediyelerle anı babında sevindirmek isteyenler veyahut ta özel bir günde sevgilisine ya da çocuğunun doğum mevlidine mini hatıralar hazırlamak isteyen insanlar için birçok kişiye özel hediyeler hazırlanmakta.

Kişiye Özel Hediye İşiÖrneğin bu özel hediyeler neler olabilir? Kişinin ismi üzerine yazılmış işlemeli yastıklar, kişiye özel ismi yazılı cüzdanlar, kişiye özel isim yazan bardaklar, kişinin adının dizili olduğu boncuklardan harflerin bulunduğu bileklikler, kişinin resminin bulunduğu üzerinde özel mesajlar yazan mumlar. Ve üzerinde iyi dilekler ve isim yazan sevimli ve renkli ambalajlı sabunlar, yine kişinin isminin, resminin ya da kutlama mesajlarının bulunduğu mini şişeler, kalpli ve ambalajlı çikolatalar, kişiye özel çiçekler, kişiye özel üzerine isim işlenmiş bere. Ve atkılar, kişiye özel hazırlanmış kurabiyeler, pastalar, kişiye özel eldivenler, kişiye özel hazırlanmış tebrik kartları, kişiye özel hazırlanmış not defterleri, kişiye özel hazırlanmış tablet yastıkları, kişiye özel notebook çantaları, kişiye özel telefon kılıfları, kişiye özel dikilmiş çantalar, kişiye özel eldiven veya çorapları sayabiliriz.

Sizlerde evinizde farklı şeyler üreterek, kişiye özel hediye işi yapıp satmayı ve bu sayede eve ek gelir sağlamayı düşünenlerdenseniz hiç beklemeden bu parlak fikirlerden birini ya da birkaçını hayata geçirerek gelir elde edebilirsiniz. Bu evde yaptıklarının satışını nasıl yaparım ve pazarlamasını gerçekleştiririm diye soracak olursanız da, internetten satış yapmanızı önerebiliriz. Yine başka bir şekilde tanıdıklarınıza, eşe-dosta, komşularınıza, akrabalarınıza, arkadaşlarınıza haber vererek te, bu işi yaptığınızı ilan edebilirsiniz. Yanı sıra yaptığınız bu işin tanıtımını, yakınlarınızdaki hediye eşyası satan dükkânlara da duyurabilirsiniz. Bu sayede kazandığınız paralara sizlerde inanamayacaksınız. Zira şu aralar, kişiye özel hediye işi çok tutmuş durumda. Çünkü piyasada hazır satılan hediyelerin hepsi birbirinin benzeri ve sıradan olduğundan, kişiye özel hediye çok farklı ve anlamlı sayılmaktadır.
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

Evde Doğal Kozmetik Ürünleri Yapıp Satmak

Neden Doğal Kozmetik Ürünleri Kozmetik ürünleri cildimizle direkt temas sağlayan ürünler olduğu için içlerinde ne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir