KOBİ’lere ‘Garantili İşler’

Garantili işler web platformu ile üye işyeri KOBİ’ler, platform sayesinde işlemlerini takip edip, satışlarını etkin bir şekilde yönetebiliyor. Bonus üye işyerleri, platform kapsamında mevcut müşteri ilişkilerini güçlendirip, ciro artışına destek olacak kampanya özelliğinden yararlanarak kendilerine özel, esnek Bonus kampanyaları düzenleyebiliyor.

Garanti Bankası, üye işyerlerine etkin hizmet sunmak ve faaliyet gösterdikleri sektörde fark yaratmalarını sağlamak amacıyla, Garantili İşler web platformunu hizmete sundu. Üye işyeri KOBİ’ler, platform sayesinde işlemlerini takip edip, satışlarını etkin bir şekilde yönetebiliyor. Bonus üye işyerleri, platform kapsamında mevcut müşteri ilişkilerini güçlendirip, ciro artışına destek olacak kampanya özelliğinden yararlanarak kendilerine özel, esnek Bonus kampanyaları düzenleyebiliyor. Üstelik bu kampanyaları müşterilerine platform üzerinden kendileri duyurabiliyor.

Bunun yanında gerek sektör gerekse işyeri özelinde faydalanabildiği raporlama hizmetiyle kendi sektörlerinde fark yaratma imkanına sahip oluyor. Ayrıca POS ile ilgili ihtiyaçlarına yönelik taleplerini, ürün ve hizmet başvurusunu kolayca gerçekleştiriyor. Müşteriler www.garantiliisler.com.tr adresinden platforma giriş sağlayabiliyor.

“İş yapış şekillerini kolaylaştırıyoruz”Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası KOBİ Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cemal Onaran, KOBİ’lerin dijitalleşmesini çok önemsediklerini, konuya geniş bir çerçeveden bakarak ürün ve hizmetlerini geliştirdiklerini ifade ediyor. KOBİ’leri dijital kanalları kullanmaya teşvik ederek hem zaman kazanmalarını hem de iş yapış şekillerini kolaylaştırmalarını anlatan Onaran, sözlerini şöyle sürdürüyordu kapsamda geliştirdiğimiz ‘Garantili işler’ web platformumuz ile kendi finansal akışlarının yanı sıra müşterilerini, içinde bulundukları sektörü ve rakiplerini yakından takip etme imkânı sunuyoruz. ‘Garantili işler’ KOBİ müşterilerimizin dijitalleşmesine destek olurken, POS cihazıyla yapılan işlemlerin kontrolü ve takibi, müşterilerle ilgili süreçlerin daha verimli yönetilmesi, daha fazla sayıda müşteriye ulaşma imkanı ve zamanın daha etkin kullanımı gibi ayrıcalıklar sağlıyor. KOBİ’ler için hayatlarını kolaylaştıracak çözümler üreterek sürdürülebilirliklerine katkı sağlayan çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

“Kendi kampanyanızı oluşturun”

Garanti Ödeme Sistemleri (GÖSAŞ) Genel Müdürü Işıl Akdemir Evlioğlu ise ödeme sistemleri dünyasında BonusFlaş ile başladıkları dijitalleşme yolculuğuna, KOBİ işyerlerine özel Garantili İşler web platformuyla devam ettiklerini söylüyor. Evlioğlu, bu platform sayesinde Bonus üyesi işyerlerinin, kendi belirleyecekleri oranda Bonus veya indirim kampanyaları düzenleyebileceğim ve müşterilerine özel doğum günü kampanyaları oluşturarak fark yaratabileceklerini belirtiyor. Evlioğlu şunları söylüyor:

“Bunun yanı sıra platformda yer alan farklı raporlama araçları sayesinde, cirolarındaki değişimi takip edebilecek ve müşterilerinin alışveriş alışkanlıklarım izleyebilecekler. Kampanya ve raporlama hizmetine ek olarak, platform üzerinden talepte bulunarak işyeriyle ilgili yardım almaları da mümkün olabilecek.”

üye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir