Anasayfa / Şirket Haberleri / Kocatepe 1949 Kahve Evi

Kocatepe 1949 Kahve Evi
Türk kahvesi kültürünü gelecek nesillere aktaracağız.

Kocatepe 1949 Kahve Evi firma sahibi Hüseyin Gazi Toraman markayı anlattı: “Türk kahvesi kültürünü gelecek lesillere aktararak, değerlerin unutulma ması ve yeni nesillerin de kültürümüzü devam ettirmeleri için çalışıyoruz.

Serüvenimiz 1919 yılında Bayan Maruşya ile kurukahvecilikle başladı. 1929 yılında Burhanettin Koçerve 1949 yılında Nurettin Tunçay ile gelişimini sürdürdü. 1987’de şirketleşti. 1996’da hem Türk kahvesini hem de dünya kahve çeşitlerini, kendine özgü yiyecek ve içeceklerle çağdaş bir işletme çatısı altında birleştirerek Kocatepe Kahve Evi konseptini yarattı.

Kocatepe Kahve EviKocatepe 1949 Kahve Evi geleneksel damak tadımızın en iyi ve özgün örneklerinden biri olan Türk kahvesinin eşsiz lezzetinin, Türk kültürüne ve geleneklerine bağlı kalınarak pazarda yaygınlaştırılması hedefine kısa sürede ulaştı. Şimdi, kendi üretimi olan zengin kahve çeşitleriyle Türk kahvesi severlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Nurettin Kocatepe paketli ürünleri ile yurt dışında ve yurdun her köşesinde bulunabiliyor. Kocatepe 1949 Kahve Evi konsepti ile de Anadolu’nun birçok ilinde kahveseverlerle buluşuyor. Cumhuriyetimiz kadar köklü bir geçmişe sahip olan Nurettin Kocatepe Kurukahvecisi ve Kocatepe 1949 Kahve Evi bu süreçte farklı kurumsal kimlikler kazandı. Profesyonel yaklaşımı ile tanınan Kocatepe 1949, yeni yüzü ve vizyonu ile sektöre canlılık getirdi ve yenilikçi hizmet anlayışıyla Türk Kahvesi’nin eşsiz lezzetine yeni tatlar ve sunumlar ekleyerek farklı bir boyut kazandırdı.

Kocatepe 1949, sahip olduğu bu yaklaşımını ilk günkü heyecanla sürdürüyor. Tarihimizin en önemli değerlerinden biri olanTürk kahvesinin, yeni nesillerce sevilmesi ve âdetlerimizin unutulmaması için, açılan her Kocatepe 1949 Kahve Evi’nin büyük bir misyon üstlendiğini biliyoruz. Firma olarak geçmişten edindiğimizTürk kahvesi kültürünü gelecek nesillere aktararak, bu değerlerin unutulmaması ve yeni nesillerin de kültürümüzü devam ettirmeleri için çalışıyoruz. Tüm şubelerimizle, Kocatepe ailesi olarak her zaman aynı inançla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir