Kurdele İşi Yapmak Çok Eğlenceli

Zaman faktörü oldukça kapsamlı bir etkendir. Hiç kuşku yok ki içerisin de başarı, mutluluk, mutsuzluk, negatif duygu vb. gibi durum olgularını taşımaktadır. Fakat aynı zamanda da bir hayat görüşünü anlatmaktadır. Yani şu aşama ile bakacak olur isek akıp gitmekte olan ve aynı zaman da sürekli olarak yenilenmek olan bir sistemle karşı karşıyayız. Gece ile gündüzün oluşması buna bir örnektir. Günümüz alternatif akımından örnek verecek olur isek sinüs dalgaları ile elektrik akımı sağlanmaktadır.

Dünya da böyle sistemler sürekli olarak kendini yenilemekte güneşin konum değiştirmesi vb. gibi olgularla bu desteklenmektedir. Stratejik olarak iş dünyamızda da değişen ve yenilenen sistemler mevcuttur. Buna örnek olarak evde kurdele işi görülmektedir. Hem oldukça getirili hem de yorulmadan kazanmakta olduğumuz ücreti temsil etmektedir. Yer aldığımız yaşam konumu itibari ile hayat ve yaşam şartları denen etken faktörün bizleri bunalıma soktuğu görülebilir. Aynı zamanda da diğer taraftan bakacak olur isek şartların ve olanakların ciddi derece de kolaylaştığını görmemiz mümkündür. Evde kurdele işi bizlere yansıyan sadece ek gelirin bir kapısıdır.Daha fazla yer alan işler de günümüz de mevcuttur. Netice itibari ile bu etken yapı değerleri ile karşılaştığımızdan dolayı mutluluk duyduğumuzu söylemeliyim. Evlere kurdele işi verenler oldukça fazla olup birçok kitleye hitap etmektedirler. Fakat aynı karşılık halkımız tarafından sağlanmamaktadır. Bunun sebebi şudur ki ortaya koyulan düşünce yapısı bir ön yargı ile yaklaşmak daha detayları öğrenmeden vazgeçmektir. Öncelik olarak şunu söylemeliyim ki sigortalı olarak bir işletme de nasıl ki çalışıyor iseniz bu işte aynı onun gibidir.

Arada ki tek ve yegâne fark sigortanızın yatmamasıdır. Zaten bir işletmede çalışan birey sigortası sürekli olarak işlemekte ek iş olarak da gelirini arttırmaktadır. Bu nedenlerden dolayı evlere kurdele işi verenler ile irtibata geçip bu proje de yer almak stratejik bir hamledir. Unutmamalıyız ki her insan kendini yakışanı yapar kalite asla tesadüf değildir. Ne yapar isek yapalım ön yargı koymadan yaklaştığımız iş bizlere olumlu kariyer olarak geri dönmektedir.

üye

7 thoughts on “Kurdele İşi Yapmak Çok Eğlenceli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir