Lavanta Paketleme

Evde Lavanta Paketleme

Günümüz şartlarında hiç kimse ek gelire hayır demez. Yaşam koşullarının iyice ağırlaştığı şu günlerde elde edilecek bir ek gelir herkesin yüzünü güldürecektir. Ev hanımlarının, çalışan bay veya bayanların veya öğrencilerin kolayca yapabileceği bir iş olan lavanta paketleme işi çok güzel bir iş imkânıdır. Bu işi yapabilmek için tecrübe gerekli değildir. İşi veren firma iş hakkında gerekli talimatı verecektir. Verilen talimat doğrultusunda yapılan işlerde sıkıntı yaşanmamaktadır. Evde lavanta paketleyerek para kazanmak çok çok kolaydır.

İşi yapan kişi tarafından belirlenen çalışma saati imkânı olması oldukça cazip bir imkândır. Ayrıca işi yapan kişi dilerse kendi ekibini kurabilme şansına da sahiptir. İşi ailece veya komşularıyla yapabileceği gibi tek başına da yapabilmektedir. Evde lavanta paketleyerek para kazanmak kadın veya erkek, çocuk, öğrenci herkesin yapabileceği bir iştir. işin yapılması için gerekli olan tüm malzemeler işi veren firma tarafından işi yapacak olan kişiye teslim edilmektedir. İşin hiçbir aşamasında işi yapanın ekstra bir masrafı oluşmamaktadır. Evinizin düzenini hiç bozmadan ve diğer sorumluluklarınızı azaltmadan televizyon izlerken dahi yapılabilecek çok basit bir iştir.Ödemeler işi teslim aldığı zaman firma tarafından anında yapılmaktadır. Evinizde oturarak yapabileceğiniz lavanta paketleme işinde firma ürünleri adresinize teslim eder ve adresinizden teslim alır. İşi yapan kişi karda, yağmurda sıcacık evinden çıkmak zorunda kalmamaktadır üstelik yol masrafı yapması gerekmemektedir. Özgür bir çalışma ortamı sunan evde lavanta paketleme işi çok kolay ve çabuk tükenen bir iştir. Lavanta paketleme işi çalışanını yormamaktadır. İşi yapanın özgürce belirlediği ve kendini en rahat hissettiği saatlerde veya günlerde rahatça yapabileceği bir iştir. Ayrıca işi yapacak kişi işin oranını da kendisi belirlemektedir.

Asla hiç kimseye talebinden fazla iş verilmemektedir. Evde lavanta paketleyerek para kazanmak isteyenlerin bu taleplerini firmaya ulaştırmaları halinde kendilerine mutlaka firma yetkililerince geri dönüş yapılacaktır. Gündüz ya da gece başka bir işte çalışanlar veya part time çalışanlar için çalışma saati kavramı olmayan bu iş oldukça güzel bir ek gelir elde etme imkânıdır. Üstelik kişilerin talebi kadar iş hacmi belirlenmektedir.

üye

11 thoughts on “Lavanta Paketleme

  1. dantel den anlıyorum işi zamanında bitirebilirim Elazığ da yaşıyorum davetiye katlama işi, paketleme işi nikah şekeri işi, poşet katlama işi, kına paketleme, tesbih yapımı, toka paketleme ayrıca evde her türlü yemek yapılır içli köfte Harput köfte baklava börek

  2. EVDE EK İŞ ARIYORUM MADDİ SIKINTIM VAR ..HAMİLEYİM… GERİ DÖNÜŞ OLURSA SEVİNİRİM..İŞE İHTİYACIM VAR..BAĞCILAR

  3. selam her türlü paketleme yapmaya hazır 5 kişiyiz biz ilgilenirseniz Mersin /mezitlide ikamet ediyoruz.Acil İşe ihtiyacımız var.TEŞEKÜRLER.

  4. Meraba ben bu işlerde tecrübeli sayılırım 3 yıl paketleme işinde çalıştım işimden hızımdan memnun kalacağınızdan emin olabilirmisiniz acil işe ihtiyacım var lütfen bana dönerseniz sevinirim

  5. Lutfen geri donus yapin lutfen hatayda yasiyorum maddi sikinti yasiyorum ve lavanta paketleme isini istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir