Perşembe , Şubat 21 2019
Anasayfa / Girişimcilik / Little Caesars Pizza Bayilik Veriyor

Little Caesars Pizza Bayilik VeriyorKendi işinin sahibi olmak isteyenleri arıyor!

Nefis kenarın mucidi Little Caesars Pizza,Türkiye’de yeni şube yatırımlarını artırarak ülke genelinde daha çok pizza severle buluşmayı hedefliyor.Türkiye’nin ve dünyanın en sevilen pizza markalarından Little Caesars Pizza, yeni yatırımcıları teşvik etmek adına isim hakkı ücretini 40 bin dolardan 50 bin TL’ye düşürerek, Türkiye’nin her yerindeki yatırımcı adaylarına avantajlı bir işbirliği imkanı sunuyor.

Franchiseelere profesyonel destek

Girişimciler başvuru yaptıkları ilk andan itibaren lokasyon seçimi, eğitim, kiralama, dekorasyon, lojistik, insan kaynakları, satış – pazarlama, operasyon, bilgi – işlem, stok yönetimi, karlılık vb. konularda “tecrübeli” ve “bilgili” bir profesyonel kadronun desteğini alıyor.Para Kazandıran Ek İş İmkanları ve Para Kazanma Yolları İçin Tıklayınız...

Little Caesars Pizza, sadece eğitimlerle sınırlı kalmayarak yatırımcılarına her konuda destek veriyor. 4-6 haftalık eğitimlerin ardından franchise adayları gerekli tüm teorik ve uygulamalı eğitimi alıyor. Enfes pizzalarının lezzeti ve servis kalitesiyle 2007 ve 2015 yılları arasında Amerika’da “Ödenen paranın karşılığını en iyi veren zincir” seçilen Little Caesars Pizza, franchise yatırımının karşılığını da en fazla 3 yılda yatırımcısına kazandırıyor.

Merkez:

Evren Mah. Bahar Cad. Polat iş Merkezi No:6 A. Blok Kat:1 34212
Bağcılar-Güneşli/İstanbul

Tel: 0212 604 14 14
Faks : 0212 630 35 35

Pizza dükkanı açmaya alternatif diğer sektörlerinde yer aldığı bayilik veren firmalar sayfalarımızda ilginizi çekecektir.
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

Kamu parası akıllı paraya çevrilmeli

Bugünün girişimcisinin, ‘paraya’ değil, \akıllı paraya’ihtiyacı var. Kamunun girişimcilere akıllı para sağlama konusunda çeşitli adımlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir