Mersinde Evlere Mandal Montaj İşi

Mersin, giderek büyüyen ekonomisi, turizm potansiyeli ve modem yüzüyle “Türkiye’nin Aynası” olarak tanımlanıyor. Önemli bir liman şehri olan Mersin, pek çok yatırım projesinin de merkezi konumunda. Bu projeler arasında ilk sırada kuşkusuz ki Çukurova Havalimanı geliyor. 31 Aralık 2015 tarihinde hizmete geçmesi planlanan Çukurova Havalimanı, 15 milyon yolcu kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük ikinci havalimanı olacak. Güneydoğu Anadolu ve İç Anadolu Bölgesi’ni Akdeniz ile birleştiren bir havayolu taşımacılığı merkezi olarak da büyük öneme sahip olan Çukurova Havalimanı büyük kargo taşımacılığının da merkezi haline getirilmek isteniyor. Türkiye’nin en uzun ve geniş pistine sahip olacak havalimanı, Asya’dan Avrupa ve Amerika kıtasına taşımacılık yapan büyük uçakların ara transfer ve yakıt ikmal noktası olarak da konumlanıyor.Son yıllarda Mersin’e yapılan en büyük yatırımlardan biri Akdeniz Sahil Yolu. Antalya-Mersin arasındaki 489 kilometrelik keskin virajlı ve dik rampalı karayolunu daha rahat ve ulaşılabilir hale getiren Akdeniz Sahil Yolu, Mersin’in turizm potansiyelini de harekete geçirecek önemli bir adım. Mersin ve Antalya’yı birbirine yakınlaştırmak ve şehrin turizm potansiyelini artırmak için 2003 yılında başlatılan Akdeniz Sahil Yolu projesi, 2015 yılında tamamen bitiriliyor olacak. Yolun tamamlanmasıyla Antalya-Mersin arasındaki mesafe 20 kilometre daha kısalırken, sürücülerin karşılıklı geçişlerde zaman zaman durup, birbirlerine yol vermek zorunda kaldığı virajlı kesimlerin yerini geniş duble yollar alacak.

Mersin, yol sorununu da aştığı takdirde turizm alanında çok daha büyük ilerleme sağlayacak. Tarsus, Mersin, Anamur başta olmak üzere birbirine bağlı olarak tüm Doğu Akdeniz’in hareketleneceği bir dönem başlayacak. Adana ve Hatay da bu projeden payına düşeni alacak. Akdeniz Sahil Yolu, sadece turizmi değil, tarımı da önemli ölçüde etkileyecek gibi görünüyor. Bu sayede bölgede yetişen tarım ürünleri daha kısa sürede pazara ulaşacak. Özellikle meyve üreticileri Antalya-Alanya’ya taze taze ürünlerini sunabilecek.

Mersinde bulunan firmalar evlere etiket işi, kalem işi, davetiye katlama işi, nikah şekeri işi gibi ek iş ilanlarını yazımız aracılığı ile mesaj kısmından verebilirler.

üye

156 thoughts on “Mersinde Evlere Mandal Montaj İşi

  1. Mersin erdemlide ikamet ediyorum. Evde pakeyleme, davetiye katlama, mandal işi, etiketleme işi vb. Işler yapmak istiyorum. Tesekkurlerr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir