Modellife Sipariş Verme

Modellifeye üye olduktan sonra panelinizden ürün siparişi verebilirsiniz. Ürünlerin ödemesini online kredi kartı ile nakit çekim yapabilirsiniz. İsterseniz ürünleri kapıda ödeme de yapabilirsiniz. Kapıda ödeme işleminde ayrıca ücret vermek söz konusu değildir. 100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti şirkete aittir.Hemen satışa başlayabilmeniz için kataloğumuzu talep etmelisiniz.Kayıt Formundan isteyebilirsiniz. (Katalog Bedeli Ücretsiz Olarak Gönderilir)

Katoloğunuz elinize ulaştığı anda hemen başlayarak satış yapabilirsiniz, satışını yapmış olduğunuz ürünlerinizin siparişlerini sistemden girebilir veya iletişim bilgilerinden temsilcilerimize İletebilirsiniz..

Ürünlerde iade süresi fatura kesim tarihinden itibaren 15 gündür. İade etmeden önce modellife panelinizde ürünlerin karşısında bulunan iade butonuna basarak iade talebinde bulunmalısınız aksi takdirde iade talebi olmayan ürünler işleme alınmaz.

üye

14 thoughts on “Modellife Sipariş Verme

  1. Oriflame üyeliği için mail atmanız yeterli,her sorunuza cevap verir,her konuda yardım ederim.katalog ücretsiz gönderirim.hadiiii hemen üyeliğinizi başlatalım

    1. Oriflame üyeliği yaparak ister kendi urunlerinizi yüzde otuz indirimli alabilir isterseniz de satış yaparak hediyeler ve para kazanabilirsiniz. Katolog ücretsiz gönderilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir