Pazartesi , Şubat 18 2019
Anasayfa / Network Firmaları / Modellife Ürünleri / Modellife Yeni Katalog Sayı 18 Çıktı

Modellife Yeni Katalog Sayı 18 ÇıktıModellife yeni kataloğu çıktı

Sayı 18 olarak iki katalogtan oluşmaktadır birincisi iç giyim ikincisi ev giyimdir. Modellife iç giyim kataloğu adındanda belli olduğu gibi iç giyim üyünlerinden oluşmaktadır. Südyen, gecelik, kilot, atlet gibi geniş bir ürün yelpazesinden oluşmaktadır.

Modellife ev giyim ürünlerine de dış giyim desek daha doğru olur ev giyim demenin maksadı eşofman takımları gibi ürünlerin olmasından kaynaklı olsa gerek. Dış giyim ürünlerinde normal dışarıda toplum içinde giyilecek çok güzel ürün çeşitleride bulunmaktadır. Aslında Modellife kataloğunu sitemizde online yayınlıyorduk sizler hem ürünlere bakıyordunuz beğendiğiniz bir ürünü almak için online katalog altında bulunan linke tıklayarak firmanın sitesine yönlenerek ücretsiz kayıt olabiliyordunuz.Para Kazandıran Ek İş İmkanları ve Para Kazanma Yolları İçin Tıklayınız...

Ama artık online kataloğu yayınlayamıyorum firma yetkilileri o kadar akıllı ki katalog embed kodunu engellemişler ben hayatımda bu kadar akıllı bir firma yöneticisi tanımadım. Online katalog matalog yok arkadaşlar illa katalog istiyorsanız 50 tl sipariş verip bu yeni kataloğu temin edebilirsiniz. Eski ürünlerden sipariş vermeniz gerekecek. Eski üyeler eski katalogtan sipariş verebilirde çok akıllı firma yöneticileri yeni üyelerin nereden sipariş verebileceklerini düşünememişler. Haydi rasgele.

Modellife ücretsiz üye olmak ve alışveriş yapmak isteyenler TIKLAYINIZ
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

Modellife Yazlık Ürün Kataloğu Çıktı

Modellife yeni yazlık ürünler eklemeye devam ediyor bu sebeple kataloğu güncelledi ve yeni yazlık ürünleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir