Pazar , Şubat 17 2019
Anasayfa / Network Firmaları / Oriflame / Oriflame Kırışıklık Karşıtı Cilt Bakım Serisi NOVAGE ECOLLOGEN

Oriflame Kırışıklık Karşıtı Cilt Bakım Serisi NOVAGE ECOLLOGENOriflame yeni kataloğunda hanımlar için cilt bakım serisinde kırışıklıklara karşı Novage Ecollogen ile karşınızda. Oriflame mart kataloğunda cilt bakım ürünleri sizleri bekliyor.

NOVAGE ECOLLOGEN

ORIFLAME KIRIŞIKLIK KARŞITI CİLT BAKIM SERİSİ NOVAGE ECOLLOGEN, patentli 3Peptit teknolojisi sayesinde kolajen üretimini artırıyor, hücresel eneğinizi harekete geçiriyor ve cildinizi çevresel faktörlerin zararlarına karşı koruyor. Güçlü bitki kök hücre özü, kolajen azalmasına yol açan enzimlerin salınımmı engelleyerek kolajen ağının bütünlüğünü koruyor. Bu teknolojiler bir araya gelerek sağlıklı bir kolajen dengesi oluşturuyor.Para Kazandıran Ek İş İmkanları ve Para Kazanma Yolları İçin Tıklayınız...

Düzgünleştirici Köpüren Temizleme Jeli, cildinizi derinlemesine temizlerken nem dengesini koruyor. Yaşlanma karşıtı özelliğe sahip Yenileyici Tonik, kir ve makyaj izlerini temizlerken pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor. Kırışıklık Karşıtı Göz Kremi, göz etrafındaki çizgileri ve kırışıklıkları azaltıyor. Kırışıklık Karşıtı Serum, kırışıklıkları azaltırken cildin dokusunu püriızsüzleştiriyor. Kırışıklık Karşıtı Gündüz Kremi SPF 15, cildinize yoğun nem sağlıyor. Kırışıklık Karşıtı Gece Kremi ise zamanla kırışıklıkları azaltıyor ve pürüzsüzleştiriyor.
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir