Oriflame Nisan Kataloğu 2016

Oriflame onine katalog, oriflame üye girişi, oriflame üyelik, oriflame temsilci ol, oriflame kataloğu mayıs, oriflame mayıs kataloğu, oriflame kayıt.

BAHARI KISKANDIRAN GÜZELLİK!

Doğanın uyanışını güzelliğinizle kutlamaya var mısınız?

Oriflame, harika ürünleri, cazip fiyatları ve ilham veren önerileriyle sizleri yepyeni bir bahar güzelliğine davet ediyor!

Doğanın kendini rengarenk çiçeklerle donatmaya başladığı, güneşin parıl parıl parladığı bu aylarda içimize bir yaşam sevinci doluyor Kendimizi daha iyi hissetmenin yollarını arıyor yaza güzel bir başlangıç için hazırlık yapıyoruz, işte tam bu dönemde vücudumuz daha formda olsun, daha dengeli beslenelim, saçlarımız daha parlak ve canlı olsun istiyoruz!Bizi sağlık, güzellik ve bakım için teşvik eden bu mevsime uygun ürünlerimize kolayca ulaşmanız için dolu dolu bir katalog hazırladık. Her sayfasında baharın hafifliğini hissedecek ve alışverişin keyfîne varacaksınız!

Haydi! Doğayla birlikte güzelleşme sırası sizde!

YASEMİN ÇAYINDAN GELEN MUTLULUK, LİMONDAN GELEN TAZELİK!

Kalp notasındaki yasemin çayı ile doğal, mutlu ve zinde hissettiren, üst notasındaki limon ile anında ferahlatan kolonya, alt notalarındaki beyaz miskle bütünleşirken teninizi büyüleyici bir güzellikle sarar.

üye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir